Тонувальна плівка

Тонувальна плівка : преміум або звичайна ?

Вибір тонувального покриття – справа нескладна, але відповідальна. Розберемося, у чому полягають основні відмінності двох видів різного рівня: звичайна та преміум. Розкажемо про прості правила, які продовжують життя плівці.

Тонувальна плівка використовується для захисту водія, салону авто від прямого сонячного проміння. Салон не вигоряє, зберігає свій первісний відтінок. Також вона забезпечує конфіденційність. На ринку представлена ​​велика кількість різновидів матеріалів. Вони відрізняються показниками світлопропускання, якістю, ціною. Розберемося, чим відрізняються проста і варіант преміум класу.

Порівняння властивостей класів плівки

Почати зі звичайного варіанту. Він має різний ступінь світлопропускання, показує високу стійкість до вигоряння та механічних пошкоджень. Колір однорідний, структура гладка. Цей продукт можна знайти серед недорогих або середньої цінової категорії. Ціна варіюється в межах 100-225 грн за погонний метр.

Друга – плівка для тонування преміум. Тут, окрім забарвлення, металізуються ще кілька шарів плівки, ціна вища і варіюється в межах 750-1100 грн за погонний метр. Є варіації з різним ступенем світлопропускання. Продукт даного класу чудово захищає від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювань, має покриття антивідблиску. Завдяки цим властивостям забезпечується атермальний ефект.

 

Обидва тонувальні покриття продаються в рулонах шириною 1,52 метра, на вибір представлені різні відтінки. Щоб простіше було порівняти класи продукту, характеристики покажемо в таблиці:

Клас Звичайна Преміум
Варіанти світлопропускання 15-75% 15-80%
Ширина рулону 1,52 м. 1,52 м.
Ціна 100-225 грн. 750-1100 грн.
Ступінь відбиття інфрачервоного випромінювання. 10% 100%
Ступінь відбиття ультрафіолетового випромінювання. 70-80% 99,9%
Плівка для тонування: особливості вибору, експлуатація
Тоноване скло надає солідності автомобілю. Крім поліпшення зовнішнього вигляду авто, таке покриття має низку характеристик. Враховуючи їх, варто вибирати відповідний матеріал для тонування.
Якщо важливим є рівень конфіденційності, варто вибирати темнішу, класу преміум. Вона забезпечує мінімальну видимість салону та водія зовні. При цьому зсередини видно все, що відбувається на вулиці;
Для водіїв, які турбуються про комфорт у салоні, важливими є високі показники захисту від інфрачервоного випромінювання (IRR) та ультрафіолету (UVR). Більш якісний захист забезпечить преміум тонування. Плівки з високим показником UVR запобігають проникненню в салон ультрафіолетових променів, щоб уникнути руйнування та потьмарення оббивки. А покриття для тонування з високим IRR-показником відображає ІЧ-випромінювання і тим самим зберігає всередині авто комфортну температуру;
Якщо необхідно просто покращити зовнішній вигляд авто та затемнити скло, можна сміливо вибирати звичайну, середньої цінової категорії. Такий варіант служить досить довго і добре справляється зі своїм завданням.

 

Щоб плівка тонувальна служила довго і не втрачала своїх властивостей, важливо дотримуватись простих правил експлуатації. Перші 2 дні краще утриматися від використання склопідйомників, щоб покриття краще приклеїлося і під ним не утворювали бульбашки. Але першорядну роль грає грамотна установка. Її найкраще довірити професіоналам, щоб вони правильно, якісно підготували та обклеїли шибки.
Що вибрати: класична плівка чи преміум?
Вибираючи тонувальне покриття, варто дотримуватися простих правил. Насамперед визначтеся із призначенням тонування. Саме цей параметр допоможе підібрати найкращий варіант і не переплатити. Класична плівка для тонування обійдеться дешевше. Різноманітність плівок дозволяє вибрати найбільш оптимальний для Вас варіант. Преміум тонування – це розкіш, якість та вища ціна. Такий вид вибирають власники автомобілів, для яких важливий високий рівень атермального захисту. Обидва варіанти мають високі показники якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.