г.Бровары , бульвар Независимости, 30
Звоните +38 098 19 90 150

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop
Звоните +38 098 19 90 150

ЧИ ПОТРІБНА ВАШОМУ АВТОМОБІЛЮ ЗАХИСТ ВІД УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ?

Дізнайтесь у статті про те, яка автомобільна плівка допоможе запобігти нагріванню його салону.

Якщо ви водій автомобіля, то ви, напевно, знаєте, що обклеювання машини тонувальною плівкою — це важливий елемент. Плівка, яка буде прикріплена до скла, не просто прикраса або забаганка власника, це захист від негативних факторів навколишнього середовища та додаткова безпека.

Насамперед, варто звернути увагу на атермальні плівки. Саме вони здатні знизити потрапляння ультрафіолетових променів до салону автомобіля до 100%. Це значно забезпечить комфорт водіння водія, а тканина та пластик салону будуть захищені від вигоряння.

За стандартом, плівка для тонування повинна пропускати не менше, ніж 75% світла, але це не означає, що від сонця не можна вберегтися. Головне завдання плівки — не пропускати ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання, яке не помітне оку людини, але надмірно нагріває та псує елементи салону у вашому автомобілі. Для цього використовується атермальна плівка, яка забезпечує просвіт за всіма нормами, проте оберігає автомобіль від дефектів.

Особливості плівок з ультрафіолетовим захистом
Завдяки сучасним технологіям фахівці навчилися створювати унікальні матеріали, які повністю виконують задані функції та завдання, не впливаючи на обстановку загалом. Це стосується й атермальної плівки. Її здатність полягає у блокуванні діапазону ультрафіолетових та інфрачервоних променів, при цьому видимість дороги залишається чіткою та безпечною для водія.

Виробництво такої плівки ґрунтується на використанні спеціальних технологій. Тонувальний лист складається з безлічі шарів, які ретельно поглинають промені, при цьому на вигляд скло залишається прозорим.

Плівки високої якості відрізняються здатністю перекривати 100% інфрачервоного (теплового) випромінювання.

Особливості атермальної плівки:
● Усунення нагрівання салону — водіння стає комфортнішим, а витрати палива на кондиціювання знижуються;
● Пластик та тканина в салоні захищені від вигоряння;
● Не заважає проходженню радіохвиль;
● Відповідає стандартам усіх країн;

Ультрафіолетові та атермальні плівки від VISSBON
Якщо вам знадобилася ультрафіолетова плівка на авто, рекомендуємо переглянути каталог на сайті VISSBON. Ми надаємо плівки для тонування тільки високої якості, які здатні забезпечити захист вашого автомобіля на 100%. З нашими плівками автомобіль набуває презентабельного вигляду та додаткової гарантії від механічних пошкоджень.

Крім того, що плівка дозволить зберегти салон автомобіля у відмінному вигляді, ваше керування в рази наповниться комфортом. З боку машина буде повністю затонована, але сидячи в машині, ви все ще чітко і яскраво бачитимете дорогу. Ультрафіолетова плівка хорошої якості абсолютно нешкідлива і безпечна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.