Наклейки

Наклейки та стікери. Переваги використання

Наклейки та стікери

Наклейки та стікери

Наклейки та стікери вже давно стали затребуваним видом поліграфічної продукції. Їх застосування безпосередньо з маркетинговим просуванням бренду чи продукту. Наклейки відрізняються від інших видів реклами своєю корисністю для споживача, що викликає лише лояльне ставлення до них. Для бізнесу такий спосіб просування не дуже витратний і приносить більшу ефективність. З цієї причини багато типографій забезпечені постійними замовленнями на виготовлення стікерів та наклейок.

 

Використання стікерів та наклейок

Наклейки та стікери використовуються для інформування покупців про цей вид товару. За законодавством багатьох країн виробник зобов’язаний із зовнішнього боку упаковки будь-якої продукції розміщувати дані продукту. Споживач повинен знати, що це за продукція, де і коли вона виготовлена, який термін її придатності, який має склад і т.д. Наносити однакову інформацію виявилося простіше не сам продукт чи упаковку, але в невеликі паперові чи інші носії, які потім прикріплюються до основного продукту. Наклейки та стікери якраз і відрізняються своїм невеликим та компактним розміром.

Крім інформаційної складової, вони можуть виконувати рекламну функцію. У цьому випадку над дизайном виробу працюють маркетологи та художники. Вони намагаються зробити наклейку або наклейку особливо привабливою для покупця.

Подивитися приклади готової продукції можна за посиланням тут 

Виготовлення наклейок та стікерів у друкарні
При виготовленні наклейок та стікерів велика увага приділяється матеріалу. Зазвичай такі вироби друкуються на паперовій основі та плівках. Щоб нанесення наклейки було швидше, застосовуються самоклеючі матеріали.

Найдоступнішою за ціною є паперова самоклейка. Такі стікери найбільше схильні до впливу вологи і механічного впливу, тому іноді її покривають захисним шаром через ламінування.

Більш стійкою і довговічною є плівка, що самоклеїться. Вона може бути прозорою та непрозорою, термотрансферною для перенесення наклейок на тканину, а також спеціальною плівкою для плотера. На самоклеючих плівках можна виконувати як листовий, так і широкоформатний друк.

Щоб наклейка вважалася повністю готовою, використовується плоттерна підрізка. Це дозволяє вирізати наклейку по контуру, прибравши зайвий матеріал.

У чому переваги виготовлення наклейок та стікерів для бізнесу?
Для підприємця замовлення на виготовлення наклейок та стікерів несе низку переваг.

За невеликих витрат можна отримати ефективний рекламний інструмент для просування продукції.

Можливості оформлення наклейок немає меж. Їх можна зробити досить оригінальними, що приверне увагу покупців.

Друк наклейок допустимий і невеликими тиражами. Це можна зробити за допомогою цифрового друку. Пробна партія дозволить перевірити реакцію покупців на наклейки, що використовуються на продукції. Якщо щось в дизайні виявиться неефективним, можна внести деякі коригування і випустити змінений тираж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.