Наклейки

Наклейки з матового чи глянцевого вінілу? Порівняння, відповіді на питання.

Наклейки з матового чи глянцевого вінілу

Ця стаття буде побудована у форматі питання-відповідь, що дозволить коротко викласти інформацію про наклейки з різних за типом вінілових плівок (матові або глянсові) і дозволить пролити світло на цей не зрозумілий для багатьох момент.

Яка плівка краще клеїться і довше тримається на машині?

– Клейова основа у матових та глянцевих плівок абсолютно однакова, якщо ми розглядаємо плівки з однієї серії одного виробника. Термін служби так само однаковий. Що стосується простоти наклеювання, то глянсові плівки трохи простіше клеїти, за рахунок того, що монтажна плівка краще прилипає до глянсової поверхні, і це дозволяє легше відокремлювати наклейку від паперової підкладки. Відділення матового вінілу від підкладки вимагає трохи більшої акуратності.

Наклейки з матового чи глянцевого вінілу

Чи є різниця у ціні?

– Собівартість матової та глянсової плівки в більшості кольорів однакова, є невеликі відмінності в ціні у певних кольорах, але для кінцевого покупця це не має значення, ми не робимо акцент на плівці і ціна залежить лише від розміру та складності наклейки.

Чи є відмінності у яскравості? Чи правда що наклейки з глянсової плівки яскравіші ніж з матового?

– Наклейки з глянсової вінілової плівки справді трохи яскравіші у певних кольорах, але не у всіх і не завжди. У похмуру погоду глянцеві наклейки наприклад з червоного вінілу будуть трохи яскравішими за матові, але ось на сонці ситуація може дуже сильно зміниться і матова плівка буде навіть яскравішою, особливо це стосується яскравих кольорів. Але в цілому ця різниця не така велика і не можна сказати, що наклейки з глянцевого вінілу краще ніж з матового, т.к. матовий вініл на сонці дуже виграшно виглядає за рахунок відсутності відблисків світла на поверхні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.