Тонувальна плівка

Атермальне скло чи плівка?

Дедалі більше виробників почали включати атермальне лобове скло до лінійки автомобілів. Найчастіше можна зустріти таке скло у Audi, BMW, Mersedes-Benz, Porsche, Rolls-Royce, Volkswagen, Volvo. На багато марок авто можна замовити атермальне скло і замінити ним звичайне. Але на жаль, таке скло виробляється далеко не на всі моделі та марки автомобілів. Для цього і створили атермальну плівку, яку можна нанести на будь-яке скло.
Розберемо різницю та подібності.
Що таке атермальне скло?
Атермальне скло – це скло, піддане спеціальної обробки на заводі. На нього наноситься покриття, що містить у складі іони срібла. Це робиться підвищення енергозберігаючих властивостей. Процес досить копіткий, але саме так скло і набуває атермальних властивостей. Звідси й ціна. У середньому, атермальне лобове скло коштує в 1,5 – 3 рази дорожче, ніж звичайно.
Як відрізнити атермальне скло від звичайного?
1. Атермальне скло має особливе маркерування:
– TINTED – Таке скло має зелений відтінок. Даний штамп ставиться на стеклах, світлопропускання яких становить 81%.
– OVERTINTED – Тут яскраво виражений зелений відтінок, на відміну від попереднього. Світлопроникність 78,5%

Обидва скла повністю відповідають ГОСТ регламенту РФ (75%).
2. Атермальне скло має інший відтінок. Залежно від технології виробництва, відтінки можуть бути таких кольорів: зелено-блакитний, коричневий, фіолетовий (хамелеон).
Найвірніший спосіб виявлення підробки – це порівняти скло та його тінь. Якщо тінь темніша від самого скла, значить скло справді атермальне.
Атермальна плівка
Така плівка зроблена не для затемнення скла, а з метою блокування сонячної енергії та ультрафіолету. Інноваційний матеріал, що складається з більш ніж 200 шарів, кожен з яких відповідає за свій відсоток блокування УФ та сонячної енергії.

Плюси та мінуси атермальної плівки та скла.
Чим корисні на практиці ці матеріали?
– Перешкоджають проникненню сонячної енергії в салон авто.
– Знижується навантаження на кондиціонер (клімат-контроль) та витрата палива відбувається більш економно.
– Мінімізую кількість відблисків на склі, тим самим знижується навантаження на очі водія
– Перешкоджаю вигорянню салону авто
– Велика міцність у порівнянні із звичайним склом.

Так у чому ж різниця атермального скла та атермальної тонувальної плівки? Основна відмінність полягає у ступені ефективності. Атермальне скло поглинає до 50% сонячної енергії та інфрачервоного випромінювання. Атермальна плівка блокує до 93% сонячної енергії та 99% інфрачервоного випромінювання.
Можна зробити висновок, що атермальне скло естетично виглядає краще, але захисні якості поступаються новому поколінню матеріалу. Якщо воно у вас апріорі встановлено заводом-виробником – це просто чудово! Якщо ж ні, то немає жодних проблем із встановленням атермальної тонувальної плівки.
Купити її можна прямо на нашому сайті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.