Антігравійна плівка

Нанесення антигравійної поліуретанової плівки.

Раніше ми вже розповідали про те, що це таке і для чого застосовується, пояснювали, на що варто звертати увагу та види плівок. Сьогодні ми розповімо як клеїти цей самий матеріал.
Нам знадобиться:
– мильний розчин (4-5 крапель дитячого мила з низьким рівнем pH на літр чистої води температури 40 °С. – 60 °С.)
– Чиста вода (обов’язково фільтрована)
– 2 розпилювачі (1. Для мильного розчину 2. Для води)
– Вигонка з фетром
– ніж
Розглянемо все на прикладі встановлення антигравійної плівки на задні колісні арки та опуклі частини автомобіля Chevrolet Aveo T150, T250/
1. Підготовка
Перед початком встановлення плівки необхідно ретельно вимити поверхню авто і прилеглі до неї частини, щоб уникнути попадання бруду під плівку. Далі необхідно знежирити поверхню, що обклеюється (для цього підійде спиртовий розчин, 1\3). Також необхідно вимити та знежирити поверхню дверного отвору, де здійснюватимуться загини. Для наступного кроку нам знадобиться мильний розчин. Необхідно раніше знежирену поверхню рясно покрити.
2. Підготовка плівки.
Перед тим як знімати захисний лайнер, плівку необхідно ретельно покрити мильним розчином для зняття статичної напруги.
Плівка наноситься, починаючи з дверей (природно двері повинні бути зачинені). Від мильного розчину плівка повинна вільно «ходити» по поверхні, тим самим даючи нам шанс вибрати найбільш вдале розташування. Фіксуємо плівку, залишивши 3-5мм для загинів і за допомогою вигонки починаємо розгладжувати плівку. Якщо ви помітили під плівкою пісок, міхур повітря і т.д. на даному етапі все дуже просто вирішується, потрібно частково підняти плівку та за допомогою мильного розчину очистити поверхню, далі вже розгладжуємо плівку.
3. Монтаж.
Після фіксації матеріалу на потрібних місцях починаємо виганяти мильний розчин з-під плівки, для цього нам знадобиться вигонка. Якщо в деяких місцях плівка не фіксується, ви переборщили з мильним розчином і потрібно частково відокремити плівку від кузова і обробити чистою (не мильною) водою і повторити процедуру.
4. Загини.
Для здійснення загинів нам потрібно відчинити задні двері. Перед цим необхідно переконатись, що плівка не прилипла до дверей. Якщо все-таки прилипла, потрібно відокремити її від дверей та обробити мильним розчином. У нас залишається приблизно 1см плівки для загину у дверний отвір. Перед загином, необхідно змити з країв мильний розчин для прискорення прилипання (при необхідності, можна скористатися вищезгаданим спиртовим розчином).

Таким чином виглядає обклеювання антигравійною поліуретановою плівкою, задніх крил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.