г.Бровары , бульвар Независимости, 30
Звоните +38 098 19 90 150

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop
Звоните +38 098 19 90 150

Крім обклеювання кузова, щоб уникнути псування ЛКП (лакофарбового покриття), антигравійні плівки також використовуються для захисту оптики автомобіля. Крім захисних властивостей, поліуретанова плівка має ще одну важливу функцію в цій справі, а саме, зберігає прозорість фар і навіть може її відновити.

Захист оптики.

За рахунок своїх регенеративних властивостей і великої товщини, поліуретанова плівка відмінно захищає ваші фари від зустрічних каменів, що летять, навіть якщо ви рухаєтеся з великою швидкістю. Крім захисту від сколів, тріщин і подряпин, цей матеріал захищає оптику і від хімії та інших факторів, що негативно впливають. При всіх захисних регаліях поліуретану, він ще має 100% світлопропускання.
Відновлення прозорості.
За рахунок чого відновлюється прозорість помутнілої фари? Поліуретанова плівка має великий коефіцієнт розтягування (вкрай еластична), за рахунок цього вона може покрити всю поверхню фари, незалежно від форми. А вишнею на торті стає клейовий шар, який заповнює собою всі подряпини, сколи та мікротріщини, що утворилися на фарі раніше. Жодна інша антигравійна плівка на основі ПВХ не зможе похвалитися таким ефектом. Звичайні ПВХ менш еластичні, ними складно покрити опуклі та рельєфні поверхні + ступінь прозорості явно не 100%.

Ціна поліуретану заздрості від бренду. Наприклад, Shadow Guard починається від 3600 руб. за погонний метр. Але це захист не на сезон, а на довгі роки. Якщо наносити матеріал на нову оптику, то через 7 років вона буде в ідеальному стані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.