Пленка для фар

Захист фар антигравійною плівкою.

Крім обклеювання кузова, щоб уникнути псування ЛКП (лакофарбового покриття), антигравійні плівки також використовуються для захисту оптики автомобіля. Крім захисних властивостей, поліуретанова плівка має ще одну важливу функцію в цій справі, а саме, зберігає прозорість фар і навіть може її відновити.

Захист оптики.

За рахунок своїх регенеративних властивостей і великої товщини, поліуретанова плівка відмінно захищає ваші фари від зустрічних каменів, що летять, навіть якщо ви рухаєтеся з великою швидкістю. Крім захисту від сколів, тріщин і подряпин, цей матеріал захищає оптику і від хімії та інших факторів, що негативно впливають. При всіх захисних регаліях поліуретану, він ще має 100% світлопропускання.
Відновлення прозорості.
За рахунок чого відновлюється прозорість помутнілої фари? Поліуретанова плівка має великий коефіцієнт розтягування (вкрай еластична), за рахунок цього вона може покрити всю поверхню фари, незалежно від форми. А вишнею на торті стає клейовий шар, який заповнює собою всі подряпини, сколи та мікротріщини, що утворилися на фарі раніше. Жодна інша антигравійна плівка на основі ПВХ не зможе похвалитися таким ефектом. Звичайні ПВХ менш еластичні, ними складно покрити опуклі та рельєфні поверхні + ступінь прозорості явно не 100%.

Ціна поліуретану заздрості від бренду. Наприклад, Shadow Guard починається від 3600 руб. за погонний метр. Але це захист не на сезон, а на довгі роки. Якщо наносити матеріал на нову оптику, то через 7 років вона буде в ідеальному стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.