г.Бровары , бульвар Независимости, 30
Звоните +38 098 19 90 150

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop
Звоните +38 098 19 90 150

Не для кого не секрет, що все більше автомобілістів при покупці нового автомобіля вважають за краще убезпечити його поліуретановою плівкою.
На відміну від звичайної антигравійної плівки на основі ПВХ, поліуретанова плівка здатна забезпечити належний рівень захисту кузова без будь-якої шкоди ЛКП. Пісок, падаючі гілки, гравій, дрібні ДТП та притирання на парковках, хімія, бітум, гудрон, пташиний послід, а також інші природні та фізичні впливи перестануть бути причиною для занепокоєння. Також поліуретанова антигравійна плівка повністю пропускає ультрафіолет, що сприяє рівномірному вигорянню ЛКП. Це дає можливість часткового обклеювання (н-р передня частина) авто, без різниці у відтінку після зняття плівки. Вінілова антигравійна плівка не здатна похвалитися такими досягненнями. Однією з головних відмінностей між ПВХ та поліуретаном є термін експлуатації. Якщо поліуретан можна залишати на кузові (будь-якої обклеєної поверхні) до 10 років без будь-якої шкоди для фарби, вінілову (ПВХ) плівку необхідно зняти через (максимум) 3 роки, т.к. її клей стає перманентним і однозначно нашкодить ЛКП + зніматися вона буде по маленьких шматочках (запечеться на кузові).
Як відомо, 90% споживачів вибирають глянцеві антигравійні плівки, т.к. левова частка авто, виробляється у глянсовій фарбі. А що робити новаторам, які віддають перевагу матовим ЛКП? На допомогу приходять матові антигравійні плівки! Матова поліуретанова плівка має абсолютно ті ж властивості, що і глянсова. Регенеративні функції (самозагоєння), високий рівень еластичності, пропускає ультрафіолет і навіть зберігає гідрофобний ефект. Один із головних плюсів матової антигравійної плівки, на ній не залишається відбитків і практично непомітні подряпини.
Крім автовласників, які віддають перевагу матовим ЛКП, такі плівки (матові антигравійні) легко можна використовувати і на глянсовій поверхні, таким чином оновлення фактури відбувається за дві секунди.
Мінус матової поліуретанової плівки лише один:
Використовуючи матову плівку на глянсовому кузові, доведеться робити повне обклеювання. У разі часткового обклеювання глянцевого кузова, матовою плівкою, різниця буде очевидною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.