Тонувальна плівка

Який інструмент необхідний для тонування?

Який інструмент необхідний для тонування? – таке питання постає як перед досвідченими ТОНИРОВЩИК, так і перед початківцями, а також перед тими, хто вперше вирішив сам затонувати скла свого автомобіля або скла в будинку або службовому приміщенні. Однозначну відповідь на такий здавалося б питання дати складно. Справа в тому, що деякі Тонировщики обходяться необхідним мінімумом інструментів. інші охоче вкладають гроші в інструмент, який допомагає робити роботу швидко і якісно. а часто і таку роботу, яку без деяких інструментів зробити взагалі невозможно.Тут все залежить від самого майстра, його переваг. Тому, хто хоче сам затонувати скло зрозуміло не хочеться витрачати зайві гроші для виконання разової роботи.

Однак, є необхідний мінімум, обумовлений самою технологією поклейки, умовно якщо її розбити на етапи, то вам буде необхідний інструмент для:

1) Підготовка скла-інструмент для зачистки скла, без чого неможлива якісна поклейка. Це в основному механічні пристосування: скребки, витратні запасні леза до них, а також хімічні засоби для розтонуванням, що допомагають розм’якшити і зняти залишки засохлого клею, особливо там, де застосування металевих лез небажано (наприклад заднє скло з доріжками обігрівача)

2) Підготовка пленкі- включає в себе розкрій і термоформовки (для автомобільних плівок). Для розкрою, професійні Тонировщики використовують ножі з сегментними лезами, що дозволяють отримати рівну лінію розкрою, а також змінні запасні леза.

3) Нанесення мильного розчину на скло для цього використовують як помпи з попереднім накачуванням, так і більш прості і недорогі куркові розпилювачі.

4) Сгонка зайвої води з скла і віджимання мильного розчину з під пленкі- виробляються профілем з гумкою і поліуретановими вигонки для віджиму розчину з під плівки.

5) Остаточна заправка плівки в ущільнювачі і підтиск плівки для надійної остаточної фіксації на склі в процесі підсихання і остаточна підрізка плівки по контуру скла. Для цих операцій використовують пластикові картки і СЛАМЕР, що дозволяють дістатися до важкодоступних місць автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.