Тонувальна плівка

Атермальна плівка

Атермальне плівка -це плівка, основна функція якої не регулювання (зменшення) світлового потоку, а зменшення теплового потоку за рахунок поглинання і (або) відображення. Як правило, це плівка, з светопропусканием не менше 75%, при цьому, не дивлячись на слабке затінення, що продовжує ефективно зменшувати тепловий потік проходить через скло. У строгому сенсі цього слова, будь-яка тонувальна плівка є атермальне, так як вона затримує тепловий потік, що падає на скло авто. Це відбувається за рахунок поглинання тепла неметалізованим і керамічними плівками, і за рахунок поглинання і відображення тепла для металізованих плівок. Зрозуміло, чим світліше плівка, тим менше вона поглинає тепло. І хоча верхній шар металізованих плівок продовжує відображати теплове випромінювання незалежно від ступеня затінення, ефективність плівок при світлопропускання більше 50% різко падає.

З цієї причини, плівки з светопропусканием до 50% не є атермальниє, їх відносять до звичайних тонувальні. У той же час технології, що застосовуються для підвищення ефективності плівок із захисту від сонячного теплового потоку іноді застосовують на всій лінійці плівок по светопропусканию, як це зроблено в плівках ASWF серії Excel IRP

Атермальние плівки якраз і призначені для того, щоб поєднати високе світлопропускання з ефективним екрануванням тепла. Приклад таких плівок ASWF Excel IRP. Для високих показників застосовуються особливі методи нанесення металів на плівки, як правило спатерного (магнетронний) і особливі метали або сплави. Останнім часом для підвищення ефективності атермальниє плівок все частіше стали використовувати нанесення на плівки наночастинок кераміки, ефективно поглинає тепло. З цієї причини, атермальние плівки мають вартість, що значно перевищує вартість звичайних тонувальних плівок, навіть елітних. Але вони того варті!

Особливо слід звернути увагу на такі плівки тим автомобілістам, які виїжджають за кордон, в країни ЄС, де дотримання норм світлопропускання лобового скла більш суворе, ніж в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.