Якщо Ви хочете покращити захист лицьової частини автомобіля, варто звернути увагу на антигравійне покриття. Такий варіант представлений лише у прозорому виконанні, адже його ціль не прикрасити, а зміцнити.
Переваги захисних плівок
Ключова перевага таких плівок – це щільність прилягання до поверхні, що обклеюється, тому такі дефекти як сколи, подряпини, тріщини і потертості стануть «невидимими». Після поклейки Ваш автомобіль буде як новий, переконатися в цьому можна, порівнявши фото до і після. Крім того, такі плівки для авто мають високу стійкість до екстремальних температурних режимів і різних хімікатів.
За бажання автоплівку можна легко зняти і при цьому не пошкодити лакофарбове покриття кузова машини – тому підтвердження. Антигравійна плівка для авто має унікальні захисні властивості, тому після її видалення лакофарбове покриття автомобіля не потребує полірування, і виглядає як нове.
Нанести плівкове покриття можна і самостійно, все що необхідно – це вибрати та замовити якісний матеріал через інтернет-магазин або придбати на авторинку та, в момент обклеювання, дотримуватись основних рекомендацій. Після обклеювання авто плівкою потрібен час для її повного висихання. Якщо обклеювання вироблялося влітку, то захисне покриття досить швидко просохне, а якщо взимку, то краще залишити машину в теплому боксі ще на ніч. Варто зазначити, що у випадку, коли плівковий матеріал недостатньо висох, можуть виникнути проблеми з його відклеюванням.
Рекомендації щодо догляду за антигравийним покриттям
Антигравійні плівки не потребують ніякого спеціального догляду. І все ж, перше миття допускається тільки через тиждень, а в прохолодну пору року після 2 тижнів. За ці дні клейовий шар плівки висихає повною мірою та заповнює собою мікротріщини. У перший тиждень на поверхні автоплівки можуть бути дрібні бульбашки, але панікувати не варто – вони зникнуть у міру повного висихання плівкового покриття, а це максимум тиждень.
Регулярне миття та антигравійної плівки продовжить термін її експлуатації. Мінімальний необхідний набір – це серветки з мікрофібри або м’який рушник.
Забруднення, що виникли, наприклад, пташиний послід або налиплу мошкару необхідно змивати якнайшвидше, тому що після вбирання подібні забруднення складніше видаляти. При цьому не потрібно використовувати засоби полірування.
У процесі миття транспортного засобу, обгорнутого плівковим матеріалом, спочатку необхідно змити бруд водою зі шланга. Далі поверхню омивається губкою з мильним розчином. Фінальний етап – змити водою і, звичайно, натерти м’якою тканиною. Слід зазначити, що при усуненні дрібних пошкоджень за допомогою мікрофібри та спирту не потрібно занадто інтенсивно терти забруднену ділянку, інакше поверхня кузова може помутніти.
Про наявність захисної плівки обов’язково потрібно попереджати працівників автомийки, і тоді вони розумітимуть, як слід очищати Вашу машину.
особливості:
Температура води 18-25 градусів;
Кут нахилу струменя 45 градусів;
Відстань від пістолета до кузова щонайменше 50 див;
Максимально допустимий тиск – 140 бар.
Поліровка поверхні з антигравійним покриттям
Кузов із нанесеною захисною плівкою можна полірувати в середньому 2-3 рази на рік. Полірування потрібне для того, щоб позбавитися наслідків несприятливих природних факторів, після чого видаляються подряпини. Після перших плавних рухів результат одразу стане видно – відновиться блискучий ефект. Після полірування рекомендується натирати поверхню воском, який покращить зовнішній вигляд авто. Використовувати для цього краще безбарвний віск. Після всіх цих маніпуляцій машина швидше та простіше очищається, а на кузов автомобіля налипає менша кількість пилу та бруду.
Якщо Ви хочете надійно захистити лакофарбове покриття автомобіля від сколів, подряпин і потертостей, то антигравійна поліуретанова плівка – це найкраще і доступне рішення, яке не вимагає жодних жорстких вимог до експлуатації, тим більше, що ціна її в Україні не така велика, ніж традиційне фарбування.