Антігравійна плівка

ЯК ЗБЕРІГТИ ПРЕЗЕНТАБЕЛЬНІСТЬ АВТОМОБІЛЯ? ВИБИРАЄМО АНТИГРАВІЙНУ ПЛІВКУ SUNTEK

Антигравійна плівка на авто SunTek або Tywek – дізнайтесь, яку краще вибрати.
Не обов’язково бути власником ефектного спорткупе чи екзотичного родстера, щоб утримувати свій автомобіль у ідеальному стані. Адже доглянута машина завжди залишає приємні враження, а також створює відповідну думку оточуючих про її власника. І в цьому випадку антигравійна плівка на авто може бути важливою захисною складовою від «агресивного» навколишнього середовища та збереження первозданності кузова.
SunTek – преміум-клас, гідний вашого автомобіля
На профільному ринку є різні типи матеріалу від різних виробників і, відповідно, в різному ціновому діапазоні. Але перш за все слід розуміти, що ефективний захист кузова автомобіля або окремих його елементів може забезпечити тільки поліуретанова плівка. Тобто, якщо необхідний композит саме для збереження ЛКП, а не стайлінгу та будь-яких декоративних функцій, то вибирати краще похідні поліуретану.

Північноамериканський бренд SunTek вже років п’ятнадцять відомий у нашій країні як виробник високоякісної тонувальної плівки, тоді як антигравійна основа цієї компанії з’явилася в Україні відносно недавно. І вже за невеликий проміжок часу американці змогли впевнено закріпитися на ринку в цьому напрямку, ставши одним із найбільш затребуваних виробників на сьогоднішній день. Отже, давайте трохи докладніше про те, що це за «чарівний» композит.
Властивості та характеристики плівки SunTek
Двошарова (застосовується найчастіше, рідше – одношарова) поліуретанова антигравійна плівка з додатковою абревіатурою PPF, виробництва компанії Commonwealth Laminating & Coating із США. Окремі важливі переваги вигідно відрізняють цей матеріал від аналогічної продукції конкурентів, що, до речі, багато в чому вплинуло на швидке зростання її популярності автолюбителів і майстрів.
● Абсолютна прозорість глянсової плівки. Ця якість дозволяє створити невидимий візуально захисний шар найбільш схильних до зовнішнього впливу елементів кузова автомобіля. Таким чином, з’являється альтернатива вибору перед повним або частковим покриттям площі без естетичних вад при другому, більш економічному способі захисту.
● Завдяки властивостям матеріалу та його товщині (більше 200 мкн), він забезпечує надійний захист лакофарбового покриття від сколів та дорожніх хімічних реагентів, бітуму та розчинників, бензину та комах, природних смол та інших негативних впливів ззовні.
● Здатність матеріалу до самовідновлення. Тобто на плівці, в процесі нагрівання, з часом зникають дрібні подряпини, потертості та інші незначні дефекти.
● Цей композит пропускає ультрафіолетові випромінювання, що сприяє рівномірному вигоранню ЛКП на сонці при частковому захисті кузова плівкою.
● Довговічність із гарантіями виробника на візуальну та функціональну незмінність матеріалу, як правило, не менше 5 років.
● Можливість полірування або заміни окремих ділянок плівки в процесі експлуатації.
● Висока еластичність матеріалу, що дозволяє працювати зі складними конфігураціями.
● Великий асортимент як у плані пропонованих розмірів плівки, так і візуальних характеристик (матова, глянсова).
Але, безперечно, не буває і без негативних сторін:
● більш трудомісткий, порівняно з аналогами, процес поклейки, що вимагає ретельного прогріву «складних» ділянок, а, відповідно, і високої кваліфікації майстрів;
● деякі фахівці наполягають на необхідності тривалого просушування автомобіля після обклеювання кузова цією плівкою;
● для багатьох автолюбителів недоліком є ​​вартість інноваційної оболонки.
Зрозуміло, що подібний матеріал не може бути дешевим. А тому, якщо перед вами плівка для обклеювання авто, ціна якої значно нижча за пропозиції спеціалізованих салонів, то це, як мінімум, матеріал для декоративних, а не захисних цілей. Продукція SunTek орієнтована насамперед на автомобілі преміум сегмента. Але навіть представника бюджетного автопрому часто доцільно захистити такою плівкою, якщо машина у відмінному візуальному стані або тільки з автосалону.

А крім цього виробника оптимальним вибором між вартістю та якістю може бути продукція компанії Tywek або таких брендів, що лідирують як 3М VentureShild, Xpel Ultimate або Vissbon. Тут багато в чому мають значення власні життєві пріоритети, економічні, естетичні і навіть географічні нюанси. Тому робіть висновки та удачі на дорогах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.