Двухсторонний скотч

Особливості двостороннього скотчу 3М

У чому особливість цього скотчу? За своєю функціональністю він здатний замінити рідкий клей, болти, заклепки і особливо звичайні скотчі. Сам по собі скотч 3М – це надміцна стрічка на обох сторонах якої є адгезія. Цей матеріал може бути на спіненій або акриловій основі.

Що можна клеїти на скотч 3М?

В автомобільній індустрії цей скотч широко використовується для кріплення різних молдингів на кузов авто. Так само він відмінно застосовується у виготовленні зовнішньої реклами, ремонті, монтажі навісних матеріалів, будівельних конструкціях та багато іншого.
Скотч 3М відмінно липне на будь-які поверхні із пластику, сталі, скла, алюмінію, дерева, кераміки і навіть каменю. Він стійкий до негативних впливів навколишнього середовища та здатний відновити форму, навіть після багаторазових деформацій.

Як використовувати двосторонній скотч 3М?

для досягнення найкращого ефекту, варто дотримуватись рекомендацій виробника
1. Температура у приміщенні має бути не нижче +18С. Від цього залежить час приклеювання. Що температура, то швидше відбувається цей процес. При температурі +50С повне приклеювання відбувається за 1 годину, а за +18С за 24 години.
2. Поверхня передбачуваного кріплення скотчу має бути рівною. Якщо ж йдеться про автомобіль, то на поверхні не має бути корозії. Якщо корозія все ж таки є, необхідно обробити цю ділянку абразивними засобами, після чого видалити всі залишки розчинником.
3. Поверхня, на яку ви хочете нанести скотч, має бути очищена та знежирена. Для найкращого ефекту скористайтеся праймером для посилення агдезії.

Виходячи з ваших цілей, ви легко зможете вибрати потрібний двосторонній скотч їхньої лінійки 3М. Товщина, клейовий шар, основа матеріалу тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.