Пленка карбон

ЯК ОКЛІЇТИ АВТО КАРБОНОВОю ПЛІвкою.

Перетворення машини за кілька кроків
Як відомо, зовнішній вигляд автомобіля – це частина іміджу його господаря. Часто хочеться швидко та якісно перетворити власне авто: змінити його колір, текстуру покриття, надати йому певної свіжості і навіть чимось прикрасити. Але як бути, якщо витрачати багато часу і грошей – зовсім не варіант?
Тут настає момент, коли є сенс згадати про декоративні автомобільні плівки. Наприклад, та сама плівка під карбон 4d чорна Soulide, яка давно користується попитом у автолюбителів. Вона добре підійде для того, щоб оновити машину. Плівка під карбон, нанесена на капот або весь кузов авто, не тільки прикрасить транспортний засіб, але і збереже його лакофарбове покриття від невеликих подряпин і дрібних пошкоджень.

У цій статті ми розповімо:
як повністю, чи частково обклеїти машину карбоновою плівкою своїми руками;
які інструменти виявляться незамінними у процесі наклеювання;
що взагалі таке карбонова плівка, в яких конкретно цілях її застосовують і як цю плівку вибрати.
Підходимо до вибору відповідально
Карбонова плівка – це поклеювальний матеріал, який застосовують не лише в автомобільній сфері. Мета його використання – видозміна поверхні, що обклеюється, і надання їй певної текстури, а також захист цієї поверхні від негативних механічних впливів. Найчастіше водії машин наносять карбонову плівку на капоти своїх авто, бампери, а також оформляють за її допомогою салони. Важливу роль популярності плівки грає те що, що карбон є надзвичайно престижним матеріалом. Що, варто сказати, дуже заслужено.
Завдання хорошої карбонової плівки – не тільки нічим не поступатися зовні деталям, зробленим з карбону цілком, але й надавати якісний захисний вплив на частину автомобіля, що покрита нею. Як вибрати хорошу продукцію для тюнінгу серед різноманітності різних виробників і не продешевити?

Для початку варто орієнтуватися лише на перевірені екземпляри плівок (які надають виробники, що вже давно зарекомендували себе на ринку). Саме таку продукцію пропонує вам наш інтернет-магазин VISSBON, де можна замовити не тільки плівку під карбон, а й багато суміжних товарів. Також при виборі слід звернути увагу на такі деталі:
1. Плівка повинна мати чітку і ясну текстуру. У цьому ” візерунок ” , який уражає карбону, може бути рівномірним.
2. У разі вимушеного відклеювання покриття від будь-якої поверхні на ній не повинно залишатись ні слідів клею, ні самого матеріалу.
3. Якщо в описі продукції вказано візуальний обсяг плівки (про нього говорить таке позначення, як 3D або 4D), то ці слова мають відповідати реальності. Такі зразки, в порівнянні з 2D-плівками, у житті виглядають дорожчими і набагато “глибшими”, що успішно імітує повноцінний карбон. При цьому плівка 4D відрізняється від 3D-плівки тим, що має зверху гладке глянсове покриття, проте візуально – тривимірна.
4. Гарна карбонова плівка стійка до величезної кількості шкідливих факторів (серед яких навіть згубний вплив різних солей та бітуму), не кажучи вже про невразливість до рідин.
Позитивних якостей матеріалу маса. Починаючи з вже згаданого вище захисту від механічного впливу та закінчуючи стійкості до прямого сонячного світла та хімічних речовин. Плівка під карбон чудово клеїться як на металеві поверхні, так і на скло із пластиком. При цьому її абсолютно неважко зняти у разі потреби.

А що щодо терміну придатності матеріалу? Карбонова плівка при належному догляді може прослужити не один рік. Якщо конкретніше – від п’яти років і більше. Як доглядати нанесене покриття, щоб воно ефектно виглядало і успішно виконувало поставлені завдання? Для цього бажано не мити плівку за допомогою абразивних засобів для чищення і потужних струменів води. При забрудненні достатньо протерти покриття м’якою мокрою тканиною, після чого витерти насухо.
Самостійне обклеювання карбоновою плівкою
Для того щоб нанести карбонове покриття на власне авто, необхідно озброїтися наступними інструментами. Вам знадобляться:
шматочок м’якої тканини та спиртовий розчин для очищення тієї зони автомобіля, в якій проводитиметься обклеювання;
пластиковий ракель, яким зручно розгладжуватиме плівку;
будівельний фен, за допомогою якого можна оперативно нагріти необхідну ділянку карбонового покриття для більшої податливості;
гострий ніж для розрізання плівки та звичайна рулетка.
Існує два основні аспекти, які слід запам’ятати. Особливо, якщо раніше ви вже клеїли на авто якісь плівки, але раніше ніколи не зв’язувалися з карбоном. Плівка під карбон часто клеїться на суху, а також не натягується в процесі обклеювання (на відміну від тієї ж вінілової плівки). У глобальному сенсі – процедура обклеювання дуже схожа з нанесенням плівки антигравійної або тонувальної.
Приступаючи до роботи, потрібно очистити поверхню машини від сміття та бруду за допомогою спиртового розчину та тканини. Далі – замі

рити ділянку, що обклеюється, і вирізати необхідний шматок плівки (додавши до отриманих вимірів по п’ять сантиметрів з кожного боку, якщо це обклеювання капота і аналогічних деталей, де необхідно буде підвертати плівку під низ). На тих ділянках кузова, де підвертати плівку не доведеться (наприклад, на даху машини), надлишки матеріалу можна буде спокійно обрізати.

Тепер разом з помічником (без якого можна обійтися, але не рекомендується) розмістіть плівку на робочій поверхні машини, попередньо знявши підкладку. Акуратно за допомогою ракелю розрівнюйте плівку від центру ділянки, що обклеюється, до його країв. Якщо вигнати повітря важко – можна розігріти матеріал феном. Після закінчення процедури просто обріжте зайву плівку.
Коли робота повністю завершена, залишається лише дати нанесеному покриттю вистоятись. Спочатку його краще не піддавати будь-якому агресивному механічному впливу, поки плівка остаточно не сяде по всій поверхні машини. У середньому такий період становить один тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.