Автовініл

ВИБИРАЄМО МАТОВУ ПЛІВКУ: СТРУКТУРНА ЧИ ЗВИЧАЙНА?

Обклеювання авто – процес, що швидко набирає популярності. Це швидка, дешева процедура, яка дає стильний ефект. Залишається вирішити: структурна чи звичайна матова плівка? Коротке порівняння їх характеристик допоможе зробити правильний вибір, а правильна експлуатація продовжить покриття.
Властивості вінілової плівки
Обклеювання авто плівкою – це спосіб швидко покращити його зовнішній вигляд, захистити від дрібних пошкоджень та відколів. Вініл на авто виглядає дуже стильно та дорого. Саме матовому варіанту віддають основну перевагу.
Вона має велику палітру кольорів і має дуже ефектний вигляд;
Вініл дуже еластичний, добре лягає на різні частини кузова;
Стійкий до зношування.
Ще одна перевага – бюджетність. Обклеювання машини такої обійдеться дешевше, ніж матове фарбування. Цей матеріал буває різних видів. Він відрізняється фактурою, товщиною, кольором та вартістю. Щоб розібратися, який варіант вибрати, варто ознайомитись з основними характеристиками різних плівок.
Який вид плівки кращий: звичайна чи структурна
Матові плівки представлені у двох варіантах: структурна та звичайна. Перший вид ще називають супермат і він має шорстку поверхню. Добре тягнеться, зберігає свою структуру. Локальний коефіцієнт розтягування – 200%. Структурна матова плівка чимось нагадує дрібну наждачку. Покриття не дає відображення, і машина виглядає дуже витончено з м’якими переливами. Має товщину 170 мкр. Вартість структурного матового варіанта – 220 грн. за погонний метр.

 

Другий вид – звичайна матова плівка. Структурна, звичайно, обходить її за зовнішніми даними, але й цей варіант має низку переваг. Ціна варіюється в межах 180-250 грн. за погонний метр. А ось товщина тут трохи менша – 150 мкр.

Обидва продукти продаються у рулоні шириною 1,52 метри. Такий розмір дозволяє обклеїти кузов без помітних стиків. Щоб простіше було порівняти два різновиди, основні показники представлені в таблиці:

Вид Звичайна Структурна
Коефіцієнт розтягування 220% 200%
Товщина 150 мкр. 170 мкр.
Ширина рулону 1,52 м. 1,52 м.
Ціна 180-250 грн/пог.м 220 грн/пог.м
Плівка матова: призначення та особливості
Обидва продукти призначені практично для однакових цілей. Покриття покликане змінити, доповнити, покращити зовнішні дані автомобіля.
Так уберегти від дрібних подряпин та сколів плівка матова цілком здатна. Два види мають різну товщину, тому по-різному відреагують на ушкодження однакового ступеня. У такому разі супермат забезпечить більший ступінь захисту;
Ступінь відображення різна. Звичайна зберігає ледь помітне відображення, а структурний варіант забезпечить повну його відсутність.

 

Обидва варіанти вимагають певних правил догляду, щоб продовжити життя покриттю:
Правильне нанесення – запорука гарного результату. Найкраще довірити цю справу професіоналам, вони якісно підготують та обклеюють кузов;
Після нанесення покриття машину не можна мити, краще вирушити в миття через тиждень;
Дане покриття добре почувається за будь-якого способу очищення, але краще використовувати ручне миття.

 

При правильній експлуатації матеріал прослужить довго. Такі плівки мають досить високу якість.
Звичайна чи структурна плівка: підсумки
Вініл на авто вибирають ті, хто хоче швидко і якісно перетворити свою машину, захистити кузов від дрібних подряпин, відколів. Машини з таким оздобленням виглядають дуже стильно. Однозначно сказати, який різновид кращий, не можна. Звичайна та структурна плівка добре справляються зі своїми функціями. Але вони трохи відрізняються за ціною. Підсумовуючи можна сказати що, при виборі відштовхуватися варто тільки від своїх естетичних переваг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.