Автовініл

УНІКАЛЬНИЙ ЕКСТЕР’ЄР. МАТОВА ПЛІВКА НА ПІЦІ ПОПУЛЯРНОСТІ

Матова плівка: типи, основні характеристики, особливості використання при зовнішньому тюнінгу автомобіля.
Мета шанувальників стайлінгу, насамперед, можливість індивідуалізуватися, простіше кажучи, стати унікальним у загальному потоці машин, серед друзів-автовласників, на масових зборах тощо. А матова плівка для авто – це завжди надзвичайно. Такий тюнінг може подобатися чи ні, але привертає увагу кожного автолюбителя однозначно. Тому розглянемо такий матеріал створення власного екстер’єру з прикладу конкретного виробника Soulide.

Змінюємо зовнішність за розумні гроші
Багато автовласників, які захоплюються візуальними змінами після обклеювання кузова матовою плівкою. Але й менш значна частина власників сумнівається у доцільності таких перетворень з фінансових міркувань. Композит від китайського виробника Soulide – це той варіант, коли якісний продукт відповідає лояльним цінам. Причому плівку можна підібрати різну за складом, товщиною, коефіцієнтом розтягування і, зрозуміло, кольором.

Матеріал з найбільш привабливою ціною є литою, еластичною полімерною оболонкою з матовою текстурою, що нагадує гладкий аркуш паперу на дотик. Така плівка має товщину 150 мкр, стандартну ширину рулону (погонний метр) 1.52 м, ступінь розтягування 220% та близько двадцяти різноманітних кольорів та відтінків. Крім того, є навіть тонка прозора плівка (100 мкр), що дозволяє без кардинальних видозмін оновити зовнішність автомобіля і зробити «рідну» фарбу кузова матовою.
Приблизно у тому ціновому діапазоні виробником представлений матеріал, який отримав негласне позначення «супермат». Ця плівка схожа на матову, але набагато яскравіше виражена текстура композиту, що відрізняє його як візуально, так і відчутно. Зовні матеріал схожий на шорсткий пластик або дрібний наждачний папір, який дуже оригінально, а в поєднанні з яскравим кольором ще й екстравагантно виглядає на кузові автомобіля. Подібна плівка має трохи більшу товщину 170 мкр і менший коефіцієнт розтягування – 200%.
Не тільки своєрідно, але й дорого виглядає авто з матових плівок типу «металік», що пропонуються компанією Soulide. Насичений колір з металевим відблиском здатний навіть представника бюджетного сегменту візуально зіставити з машинами набагато вищим за клас. Така плівка має вже товщину 200 мкр, той же індекс розтягування, що і у «супермат», прозорий акриловий клей в основі.
Що вибрати?
Великий асортимент, як правило, ускладнює процес вибору. Це притаманно багатьох товарів. Якщо ж виходити з рейтингу та моди у нашому випадку, то найбільшою популярністю серед чоловіків автовласників користується матова плівка чорного кольору. Подібний матеріал надає автомобілю агресії та брутальності, навіть якщо це не Hummer та не Porsche Cayenne.

А наші автоледі, природно, віддають перевагу яскравішим кольорам, ступінь гламурності яких залежить від особистих захоплень, способу життя і власних видінь навколо себе. Це може бути плівка рожевого, блакитного чи жовтого, наприклад, кольору.

Якщо ж ви не маєте наміру поки що так кардинально змінювати зовнішність автомобіля, то як альтернатива фарбуванню і повному оновленню кузова може бути глянсова плівка. Такий матеріал не настільки оригінальний, як матовий, але візуально автомобіль після обклеювання виглядає бездоганно, приховуючи недоліки лакофарбового покриття.
До речі, обидва види композиту мають ще й захисні функції, оберігаючи ЛКП кузова від дрібних подряпин, потертостей та інших дефектів, що з’являються в процесі експлуатації машини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.