Тонувальна плівка

ТОНУВАННЯ ЛОБОВОГО СКЛА – ЯКУ ПЛІВКУ КРАЩЕ ВИБРАТИ

Ви вирішили зробити тонування лобового скла, проте не знаєте, яку плівку для таких цілей найкраще вибрати? Тоді сучасний матеріал точно буде вам корисним.
Отже, на сучасному ринку представлено кілька видів плівки:
фарбовані;
металізовані;
спатерні;
плівки із переходом;
атермальні та ін.
Безумовно, кожен матеріал має свої сильні та слабкі сторони. У виборі плівки для тонування лобового скла, перш за все, потрібно виходити з її призначення – декоративного, сонцезахисного, удароміцного. Визначившись із призначенням, можна вивчати всі сильні сторони кожного виду.

Види обклеювання лобового скла
Лобове скло може обклеюватися двома способами:
повне тонування;
нанесення смуги матеріалу зверху скла.
Так, перший спосіб має на увазі обклеювання скла по всьому периметру, відповідно, ступінь затемнення скрізь буде однаковим. А ось у другому випадку тонується лише верхня частина лобового скла. Найкращим способом обклеювання лобового скла є обклеювання атермальною плівкою з високим рівнем світлопропускання та відображення інфрачервоного та ультрафіолетового спектрів. Відповідно, водій без перешкод та спотворення бачить усі об’єкти, сонячні промені затемнюються у потрібній мірі і при цьому досягається максимальний атермальний ефект.
Види плівок для тонування
Одним з найдешевших варіантів плівки для обклеювання лобового скла вважається фарбована плівка. Завдяки введенню фарби у структуру полімерної основи, матеріал має ефект затемнення. Він не створює відблисків, але досить нестійкий до погодних умов та механічних пошкоджень.
Металізовані плівки відрізняються від попереднього вигляду тим, що один із їх шарів – метал (зазвичай алюміній). Ця плівка добре справляється із захистом від сонця, тепла, як відбиває інфрачервоні промені приблизно на 50%, стійка до вигоряння під впливом сонячних променів.
Спатерні плівки відрізняються від металізованих тим, що процес металізації відбувається на іонному рівні. Як результат, матеріал, крім високих експлуатаційних характеристик, має відмінні декоративні властивості. Ця тонувальна плівка зберігає свої первісні властивості щонайменше 10 років. Що стосується цінової категорії, то спатерна плівка дещо дорожча за попередні типи плівки, але за експлуатаційними характеристиками набагато перевершує їх.
Атермальні плівки – найкращий вид плівки для обклеювання лобового скла. Головними її перевагами є:
захист очей водія, пасажирів та самого салону від впливу прямих сонячних променів;
захист від проникаючого тепла, що особливо важливо влітку;
можливість зниження температури та інтенсивності світла в салоні;
заощадження витрати палива за рахунок меншої роботи кондиціонера;
високі показники безпеки – при аварії плівка утримує уламки від проникнення в салон.
Атермальна плівка, до того ж, відповідає всім ГОСТам, при цьому добре захищає від спеки. Тому така тонувальна плівка для лобового скла вважається найбільш якісною, підходящою та ефективною.

 

Безумовно, кожен водій відзначить той факт, що з тонувальною плівкою керувати авто в рази легше. Відповідно, багато автолюбителів вже давно вибрали обклеювання свого авто такою плівкою.
​Інтернет-магазин Vissbon в Україні пропонує замовити атермальну або інший вид плівки для облаштування лобового скла. На сайті ви можете ознайомитися з фото, відгуками та цінами на різні тонувальні плівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.