Пленка карбон

ССтворюємо інтер’єр у стилі високих технологій. ОКЛІВАННЯ КАРБОНОВОЇ ПЛІВКОЮ САЛОНА АВТО

Готовність до тюнінгу, це прагнення до власної індивідуальності, а й своєрідне захоплення автомобілізмом загалом. Обклеювання салону плівкою під карбон – наочний приклад прояву такої пристрасті. Якщо це робити грамотно і зі смаком, тоді подібне оновлення буде дуже оригінальним. Розглянемо детальніше весь процес та численні його нюанси.
Де та яку плівку під карбон купити?
Сьогодні асортимент матеріалу, що імітує текстуру вуглеволокна, тобто справжній карбон, здатний забезпечити будь-які потреби автовласників щодо кольору, якості, виробника і так далі. Крім того, плівка поділяється на декілька видів:
2D – найпростіший матеріал, перевагою якого є невелика вартість, є ламінованим полімером з малюнком під карбон;
3D – цілком реалістична візуально та відчутно імітація текстури справжнього вуглеволокна;
4D карбон – найбільш правдоподібна плівка, що точно моделює структуру і рельєф реального вуглеволокна.

Варіантів для придбання плівки під карбон в Україні наразі теж чимало. Це можуть бути авторинки, відділи автомагазинів, спеціалізовані інтернет-магазини. Але негативним моментом є той факт, що існує багато недобросовісних продавців із продукцією відверто низької якості. Вони дуже приваблива ціна, але зазвичай це брак виробництва. Причому особливістю даної продукції є те, що непрофесіонал не зможе зрозуміти якість матеріалу практично нічого. Купівля у таких місцях зазвичай “поверненню та обміну не підлягає” у поганому значенні цих слів. Тому краще купувати плівку у перевірених постачальників або, як мінімум, за відгуками покупців в інтернеті та від знайомих. Компанія Vissbon представляє якісний матеріал, а присутність на ринку понад 10 років гарантує якісне обслуговування досвідчених професіоналів. Фото та технічні характеристики численних зразків плівки представлені у відповідних підрозділах сайту.
Підготовка до поклейки
Якщо ви вирішили власноруч створити своєрідний стиль в салоні автомобіля, чому сприяють саме плівки під карбон, знадобиться, для початку, інструмент.
Набір інструментів призначений для розбирання салону.
Спеціалізований для подібних робіт гострий ніж.
Знежирювач.
Набір ракелі для роботи з вініловими плівками.
Фен промисловий із регулюванням температури.
Далі приступаємо безпосередньо до процесу обклеювання плівкою елементів салону, попередньо створивши комфортні умови для адгезії матеріалу (20-22о С) і визначившись із майбутнім дизайном.
Так, і перед тим, як приступити, важливо знати ще такі нюанси. У процесі нагрівання сильно не розтягувати плівку, тому що при надмірному натягу може деформуватися текстура або, як кажуть майстри, вона «попливе». З тієї ж причини не можна перегрівати матеріал. Після обклеювання на 2-3 години залишити оброблені деталі у спокої для кращого усадки композиту, тільки потім можна приступати до монтажу та інших маніпуляцій. Якщо у деталі, що обклеюється, складна форма то відповідальні місця і підвороти потрібно обробити праймером.

Обклеювання карбоновою плівкою деталі салону своїми руками
Процедура обклеювання карбоном деталей салону включає наступні етапи:
Демонтаж деталей для обклеювання.
Ретельне чищення та знежирення.
Вимірювання та вирізування фрагментів плівки.
Відділення від підкладки, фіксація та розгладжування плівки ракелем.
На вигинах та заокругленнях деталей прогрів полімеру феном.
Обрізка зайвого матеріалу з прогріванням та приклеюванням по контуру.
Догляд за інтер’єром авто після його оновлення
Поклеєна плівка не вимагає якогось особливого та специфічного обслуговування, але все ж таки деякі нюанси у догляді за салоном після цього необхідно враховувати. Так, композит має відносну хімічну інертність, проте не всі поліролі, наприклад, позитивно діють на матеріал. Тому, при виборі автохімії по догляду за салоном, краще читати інструкції або методом тестування визначати реакцію вінілу на рідину, що купується.

 

І ще невеликі нюанси в процесі експлуатації автомобіля:
при генеральному прибиранні салону не можна користуватися абразивними миючими засобами;
для протирання пилу застосовувати спеціальні серветки з мікрофібри або бавовняні рушники;
перед хімчисткою салону попереджати спеціаліста про деталі у плівці, навіть якщо це видно «неозброєним» поглядом.

У цілому, у подібних оновленнях все досить просто. А на сайті, як ви вже, напевно, здогадалися, ми пропонуємо вибрати плівку з імітацією карбону на будь-який колір, смак та гаманець. Можна поклеїти її самостійно або замовити у фахівців, якщо немає впевненості у своїх силах чи часу цим займатися. Загалом, головне, це власне бажання змінити автомобіль на краще і тоді, напевно, все вийде. Телефонуйте, замовляйте та удачі на дорогах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.