Пленка карбон

ОСОБЛИВОСТІ КАРБОНОВОЇ ПЛІВКИ 3D

Карбон, як інноваційний композиційний матеріал, що застосовується у спортивному автомобілебудуванні та космічному обладнанні, має високу міцність, ефектну зовнішність… та дуже високу вартість. Компанія «Vissbon» пропонує поціновувачам стильного автоекстер’єру чудову альтернативу дорогому вуглепластику – це плівка під карбон. Після обклеювання автомобіля таким матеріалом він може виглядати не менш вражаюче, ніж болід Формули-1, а вартість подібного тюнінгу цілком доступна нашим автовласникам.
Обклеювання авто плівкою. Можливості та різновиди імітації карбону
Подібний тюнінг має на увазі не тільки досить кардинальну зміну зовнішності машини, а й приховування незначних дефектів лакофарбового покриття. Подряпини, потертості, фарба, що вигоріла на сонці – все це надійно маскує імітація карбону і робить автомобіль практично новим. Принаймні візуально. Крім того, плівка стійка до перепадів температур, а завдяки своїй еластичності вона відмінно покриває при поклейці будь-які, найскладніші поверхні.

 

Який найкращий матеріал і для чого? На сьогоднішній день існують плівки під карбон трьох основних видів, що відрізняються тактильно та візуально.
2D – матеріал є полівінілхлоридною основою з надрукованим і ламінованим зовні зображенням карбону. Просте та ефективне покриття, що створює здалеку подобу справжнього вуглеволокна.
3D – найбільш поширена в Україні, карбонова плівка має рельєфну структуру, ідентичні зовнішність та візуальні ефекти, будучи чудовим прототипом оригінального композиту.
4D – одна з останніх технологічних розробок виробників, що має найбільш глибокий і виражений рельєф, а також максимальну схожість з дорогим оригіналом. В інтернет-магазині Vissbon така плівка знаходиться в підрозділі 4D карбон.
Всі три види матеріалу використовуються як в екстер’єрі автомобіля, так і в його інтер’єрі, модернізуючи салон під певний стиль та пріоритети автовласника. Це може бути обклеювання плівкою всього кузова або окремих елементів. Наприклад, під плівкою капот, дах та багажник – візуальний ефект вражаючий.

 

Але розглянемо докладніше матеріал з абревіатурою 3D, як найбільш визнаний сьогодні, а отже, і забезпечує потреби наших автолюбителів.
Як правильно вибрати 3D карбонову плівку?
Перед тим як вибирати таке декоративне покриття, варто розуміти різницю між типами матеріалу. Так, 3D карбон відрізняється візуально від двох інших специфічним відливом, незалежно від кольору, а також зміною відтінку, на що впливає кут падіння світлового променя. До того ж, різниця від 2D, площина якої є гладкою, полягає у рельєфній та більш реалістичній поверхні. З плівкою 4D відмінності складаються у структурі, розмірі та глибині осередків, а також більшого глянцю у останнього вигляду. Все це можна побачити на фото зразків матеріалу.
Зрозуміло, плівка навіть одного виду може відрізнятися за ціною, своїми технічними характеристиками, перевагами і недоліками. Тобто в кожному випадку є свої аспекти, для різних поверхонь використовують різну плівку. Ось кілька варіантів для прикладу:
Плівка з меншими показниками товщини більше підійде для елементів салону, а кузов краще обклеювати матеріалом товще якщо хочете досягти більш вираженого захисного ефекту, проте якщо ціль обклеювання декоративна, то все ж таки легше працювати на складних поверхнях буде матеріалом близько 160 мкр.
Для тих, хто не має великого досвіду поклейки, але планує це робити самостійно, бажано вибирати плівку з мікроканалами для вигонки повітря, тому що її легше клеїти.
Варто звертати увагу на ширину рулону, яка може бути різною та доцільність придбання матеріалу тих чи інших розмірів у кожному конкретному випадку.


Крім того, – колірна насиченість, глянець, глибина текстури та інші зовнішні особливості – все це може відрізнятися і тут вже справа смаку, особистих уподобань та власного стилю.
Наші спеціалісти до ваших послуг
Компанія «Vissbon» представляє плівку в асортименті, що дозволяє забезпечити будь-які естетичні уподобання та замовити матеріал, від графітового та чорного кольору, до забарвлень помаранчевого чи червоного. До того ж, наші майстри завжди готові модернізувати зовнішній вигляд вашого автомобіля за допомогою плівки під карбон як повним обклеюванням кузова, так і окремих елементів екстер’єру або інтер’єру.
Скористайтеся шансом зробити свій автомобіль унікальним і з ефектною зовнішністю, на що здатні досвідчені фахівці. Багато нюансів такого тюнінгу залежать від обсягу майбутньої роботи, моделі автомобіля, конфігурації обклеюваних елементів та інших особливостей. Тому телефонуйте – ми завжди готові допомогти з реалізацією ваших творчих задумів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.