У нашому інтернет-магазині представлена вінілова плівка, яку використовують для проклеювання кузова, а також салону автомобіля. Багатьох приваблюють плівки з імітацією металу чи травленого скла, що надає автомобілю оригінальності та індивідуальності. Слід зазначити, що весь автовініл має клейову основу, завдяки чому їх легко наносити на поверхню кузова та скла автомобіля, але при цьому не всі вони мають мікроканали.
У чому перевага плівок із мікроканалами?
Для того, щоб обклеювати кузов автомобіля та інші деталі, краще вибирайте плівки з мікроканалами. Відмінною особливістю даного типу плівок є наявність маленьких насічок у клейовому шарі. Вони можуть бути нанесені у вигляді сот, павутинки або невеликих квадратів.
Плівка з мікроканалами має відмінну та головну перевагу в порівнянні з іншими автоплівками. Наявність спеціальних каналів дозволяють легко видаляти зайве повітря, що унеможливлює виникнення заломів і здуття навіть на кривокутних ділянках кузова.
При обклеюванні автомобіля плівкою з мікроканалами процес вигону повітря проводиться простіше, а покриття наноситься досить швидко. Саме тому популярність подібних виробів, що клеяться в Україні, тільки зростає. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій щодо обклеювання та правильно проводити виміри, то процес нанесення плівки з мікроканалами не буде складним.
Особливості обклеювання плівок з мікроканалами
Нанесення автовініла проводиться двома способами: сухим та мокрим. В обох випадках температура в приміщенні, де виконуються роботи, не повинна бути нижчою за 20°С. Проводити обклеювання краще з напарником. Плівкове покриття наноситься на знежирену поверхню машини та ретельно розгладжується. Це необхідно для того, щоб забезпечити якісний зіткнення з поверхнею кузова та вигнати зайве повітря. Для обклеювання великих ділянок краще вибирати вініл із мікроканалами, а ось для невеликих елементів можна обійтися без них. Так як при обклеюванні малооб’ємних деталей важливо, щоб вся площа клейового шару брала участь в обклеюванні.
При використанні мокрого способу зверху матеріалу, що клеїться, наносять мильний розчин. Потім позиціонують плівку на поверхні, що обклеюється, і виганяють воду і повітря за допомогою ракелю. Потім дають просохнути і за потреби обрізають і загортають краї.
Відразу після завершення поклейки не рекомендуються швидкісні поїздки, а також полірувати і мити транспорт. Це пов’язано з тим, що повністю автовініл висохне лише за кілька тижнів.
Численні фото та відгуки покупців, які купували вініл з мікроканалами для відведення повітря, свідчать про високу ефективність матеріалу та його зручність при роботі. Крім того, за бажанням автовініл можна також самостійно і зняти, не пошкодивши при цьому лакофарбове покриття авто. Для цього потрібно просто видалити вініл і змити залишки клею за допомогою спеціального розчину.
Вибираючи виріб для обклеювання авто більшість орієнтуються на колір та фактуру. Працювати з вінілової плівкою, клеючий шар якої має мікроканали, при повному дотриманні технологічного процесу, досить просто, проте при обклеюванні складних криволінійних елементів необхідний досвід роботи з тим чи іншим матеріалом, тому все ж таки краще звертатися за допомогою до професіоналів, це заощадить ваш час і гроші.