Пленка карбон

ОСОБЛИВОСТІ КАРБОНОВОЇ ПЛІВКИ 5D

Особливості карбонової плівки 5D
Всі види карбонового автовінілу використовуються для екстер’єру та оформлення салону транспортного засобу. Це може бути обклеювання всього кузова автомобіля або окремих елементів.

Нанесення вінілової плівки на авто дозволяє:

приховати дрібні ушкодження;

захистити кузов від подряпин, сколів та інших ушкоджень;

збереже колір ЛКП. Але тільки за умови вибору якісного матеріалу та правильної технології обклеювання.

Якщо порівнювати з 2,3 та 4 Д карбоном, плівка 5d краще. Серед основних переваг можна відзначити її потовщений глянсовий шар, більший і контрастний малюнок карбонових волокон, міцність. Незважаючи на значне покращення плівка під карбон 5d зберегла доступну вартість.

Чи варто переплачувати: відмінності плівки 5d карбон під лаком від 2д, 3д, 4д
Зовні карбонові плівки дуже схожі. Виробляються на основі твердого композитного матеріалу. Імітацію карбону створює додатковий глянсовий шар. Відмінність полягає в товщині, рівні розтягування та присутності чи відсутності каналів для вигонки повітря. Але зовні їх розглянути важко.

2д тільки копіює зображення волокна. Це звичайна плівка ПВХ, нагору якої наноситься малюнок. Для захисту верхнього шару її ламінують.

3д складніше у виготовленні. На ПВХ наносять прямі смужки з глибоким тисненням для імітації карбону. Цей вініл має шорстку поверхню і малюнок глибше. Текстуру можна відчути навіть тактильно.

4д – глянсова зверху за рахунок лакового шару, малюнок стає ще глибшим. За технологією виготовлення схожа на 3д, різниця полягає в смугах. Для 4д використовуються вигнуті смуги. Через це створюється імітація текстури карбону. А захисний шар, який наноситься зверху, лише підвищує глибину та об’єм малюнка.

Плівка 5д карбон – це середнє між 3д та 4д. Такий же лаковий шар зверху, глянсова поверхня, малюнок повністю імітує карбон, структура максимально глибока і об’ємна. Відрізняється даний вид тим, що вона має додатковий потовщений шар ламінації. Він робить зображення ще більш рельєфним та об’ємним, а автомобільний вініл стійкішим до стирання.

Основні характеристики плівки карбон 5d
Ультра-глянцевий вініл з додатковим шаром, що ламінує, відрізняється кращими захисними властивостями. Тому вона часто використовується при обтяженні передніх частин транспортного засобу. Локальний коефіцієнт розтягування 5д карбону, представленого в інтернет-магазині vissbon, дорівнює 200%. Завдяки цьому плівка під карбон 5d легко тягнеться, клеїться не тільки на метал, а й на пластмасу, скло. Таке покриття дуже просто наклеїти на робочу поверхню завдяки гарному клейовому складу.

Карбонова плівка 5d добре підійде для використання у різних кліматичних умовах. Вона не боїться температурних перепадів та не змінює свої зовнішні параметри.

Товщина плівки під карбон 5d від 200 мкр, тому вона не піддається дії хімікатів, дозволяє мити авто на мийці під високим тиском.

Поради автомобілістам: як вибрати плівку 5d карбон під лаком
При виборі якісного карбону 5d необхідно звернути увагу на такі параметри:

Товщина має бути не менше 200 мікрон. При цьому вона повинна мати високий запас міцності.

Коефіцієнт розтягування. Автовініл повинен добре розтягуватись, але лише при нагріванні. Це допоможе їй просто прийняти форму поверхні, що обклеюється.

Наявність мікроканалів. Замовляйте 5d карбон з повітряними каналами, з ними буде простіше рівномірно розгладити плівку.

Для обклеювання внутрішніх деталей машини краще вибирайте плівку тонше, тому що легше тягнеться і не вимагає таких же властивостей міцності, як для зовнішнього обклеювання. Для обклеювання авто зовні використовуйте товщі плівку і з наявністю мікроканалів для зручності роботи.

H2:Послідовність самостійного обклеювання авто плівкою 5д карбон
Для створення необхідних умов обклеювання транспортного засобу потрібно вибрати теплий гараж із температурою повітря від 20 градусів. Плівка карбон 5d обклеюється в декілька етапів:

Підготовка авто до обклеювання. Для цього необхідно вимити його та протерти. Далі кузов транспортного засобу знежирюється, а непотрібні/заважні обклеювання деталі знімаються.

Матеріал прикладається до поверхні, що обклеюється, авто і розмічається. На цій стадії визначаються всі розміри плівки. З кожного боку залиште запас по 10-15 см, щоб можна було підтягнути за краї та зробити підвороти.

На поверхню наноситься особливий мильний розчин. Плівка 5d прикладається до кузова та фіксуються її верхні кути. Далі вона розгладжується спеціальним ракелем, видаляючи бульбашки повітря, що утворилися. У процесі її необхідно нагрівати феном, для надання їй необхідної еластичності та також щоб підтримати потрібну температуру для активізації адгезійних властивостей клею.

Зайві частини необхідно обрізати, краї підвернути за необхідності краї підворіт закріпити праймером і обробити крайовим герметиком.

Після цього потрібно дати плівці просохнути протягом доби. Подальша експлуатація авто нічим не відрізняється. Єдинийня, 2-3 наступні тижні не варто мити машину. Клей повинен добре висохнути, інакше від впливу води в деяких місцях плівка може відклеїтися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.