Автовініл

ПЕРФОРОВАНА ПЛІВКА ONE WAY VISION – НЕЗВИЧАЙНИЙ ДИЗАЙН ВАШОГО АВТО

Перфорована плівка One Way Vision – це вінілове самоклеюче полотно, що має невеликі чорні дірочки з односторонньою прозорістю. Це можливо завдяки тому, що лицьова сторона біла, а внутрішня – чорна. Дрібні отвори клейової основи створюють ефект тюлі та легкого тонування. На це плівкове покриття зазвичай наноситься широкоформатний друк з подальшим використанням для оформлення транспорту, скла та вітрин.
Особливість плівки One Way Vision
Сама по собі перфорована плівка призначена для обклеювання зовнішнього та внутрішнього скла. Універсальність даного матеріалу полягає в тому, зсередини вона виглядає як прозора плівка, що не перешкоджає нормальній видимості, тому що круглі отвори добре пропускають сонячне світло, а зовні як цілісна картинка (реклама, візитка, авторський малюнок та ін.).

 

Замовити перфоровану плівку слід у тому випадку, якщо ви бажаєте:
розмістити рекламу на своєму автомобілі, громадському транспорті чи вітрині магазину;
обклеїти оптику авто.
Плівка для оптики One Way Vision має попит для автомобілів білого і чорного кольору. При обклеюванні задніх ліхтарів створюється цікавий візуальний ефект, тобто гальмівні вогні практично не видно, але пропускають світло через дірочки плівки. Вибрати таку плівку для обклеювання оптики буде також дуже практично так, як вона захищає автомобільні ліхтарі від дрібних каменів, що вилітають з-під коліс. Такий бар’єр здатний уберегти дорогі світлові елементи машини від подряпин, а ціна обклеювання нової плівки буде на порядок менша, ніж заміна оптики.


Переваги плівки One Way Vision
Перфорована плівка One Way Vision служить основою для барвистих зображень і має наступні переваги:
Чіткість та яскравість картинки;
Перешкода вигорянню елементів та покриттів салону під сонцем;
Забезпечення відмінного огляду для водія та пасажирів;
Підвищення стійкості скла до механічних пошкоджень (дрібних подряпин, ударів гравію та щебеню);
Можливість нанести на викривлені поверхні;
Міцність матеріалу, висока стійкість до розриву.
Нижче наведено основні характеристики цього типу плівки.
Особливості нанесення перфорованої плівки
Перфорована означає покрита отворами по всій площі. Така характерність трохи спрощує процес її нанесення, а саме при наклеюванні плівки на скло бульбашки повітря, що утворюються, легко виходять через ті самі дірочки. Обклеювання плівкою поверхневого покриття повинно проводитися в сухому приміщенні з температурою повітря не нижче +18 градусів. Авто також має прогрітися до оптимальної температури – це забезпечить максимальне зчеплення з матеріалом. Всі поверхні, що обробляються, слід ретельно очистити від забруднень і знежирити. Для нанесення плівки вам знадобляться такі допоміжні інструменти та матеріали:
Ракель з повсті або пластику;
Ріжучі інструменти (ніж, ножиці);
Скотч або клейка стрічка для попереднього точного позиціонування плівки на поверхні;
Фен (промисловий чи потужний побутовий);
Чисті бавовняні серветки або ганчір’я.
Для найкращого результату перед обклеюванням радимо уважно прочитати інструкцію з експлуатації конкретного виду перфорованої плівки. Рекомендації щодо нанесення можуть відрізнятися у різних виробників. Якщо у вас немає досвіду нанесення плівкових покриттів – краще залучити до процесу обклеювання помічника. Але, при належній вправності, монтаж перфорованої плівки можна виконати самостійно.
Багато інтернет-магазинів автотоварів в Україні пропонують плівки для обклеювання авто в широкому асортименті. Вартість цих матеріалів коливається в залежності від фірми-виробника та рівня якості. Не варто купувати надто дешеві плівки – низька ціна часто може бути ознакою невигідної покупки, а неякісного товару. Перед придбанням покриття не зайвим буде переглянути фото плівки для оптики на автомобілі, щоб уявити кінцевий результат.
Плівка One Way Vision – це відмінний спосіб надати склам та оптиці вашого автомобіля стильного вигляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.