г.Бровары , бульвар Независимости, 30
Звоните +38 098 19 90 150

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop
Звоните +38 098 19 90 150

ЯК ПРАВИЛЬНО НАНЕСТИ АНТИГРАВІЙНУ ПЛІВКУ НА АВТОМОБІЛь?

Як забезпечити захист спеціальним антигравійним матеріалом? Які види матеріалу є? Чи можливе поклеювання плівки своїми руками, не маючи відповідного досвіду, – давайте розбиратися разом.

Різновиди та властивості антигравійної плівки
За великим рахунком, існує два варіанти створення антигравійного захисту, вірніше використання для подібних цілей одного з двох типів плівки:
вінілова;
поліуретанова.
І, як завжди, у кожного з типів матеріалу існують свої переваги та недоліки. Якщо оцінювати плівку тактильно, просто зі споживчої точки зору, вініл більше схожий на пластик, виявляючись еластичним при нагріванні і твердим при охолодженні.

Товщина такого композиту зазвичай становить 150–180 мкр, коефіцієнт локального розтягування від 130 до 220%.

Антигравійні поліуретанові плівки за своїми властивостями відчутно і візуально нагадують гуму. Цей матеріал не товщі за вініл, в межах 160-180 мкр, і основними його перевагами є еластичність, пружність і стійкість до перепадів температур. Його дуже зручно клеїти на складні поверхні, тому його люблять майстри. Захисні властивості краще ніж у вінілу за рахунок підвищеного коефіцієнта пружності. Основним же недоліком поліуретану є ціна, він у 3-4 рази дорожчий за вінілову плівку. Через таку відмінність і технологія поклейки помітно відрізняється в порівнянні з вінілом.
Наприклад, при використанні поліуретанової плівки не рекомендується її сильне розтягування в процесі обклеювання, тому що, за рахунок високої еластичності, вже зафіксований матеріал стискатиметься, приймаючи початковий стан. Але розберемо трохи детальніше саму процедуру створення захисного покриття.
Вінілова ж захисна плівка в цілому має досить непогані властивості, сильні її сторони це насамперед дуже доступна ціна, вона абсолютно прозора і не має відтінку, має ідеально глянсову текстуру. Слабкі сторони вінілової антигравійки це коефіцієнт пружності нижче ніж у поліуретану і вона менш еластична, а отже, складніше в поклейці, проте досвідчені майстри з цим легко справляються.


Нанесення плівки на кузов автомобіля
Найбільш поширений спосіб поклейки – мокрий. Сама технологія, як бачимо з назви, передбачає використання водних складів.

Це так званий «розчин ковзання» — вода і дитячий прозорий шампунь з нейтральним Ph у співвідношенні 1 л на 3-4 краплі відповідно, і розчин для активізації клейового шару — 10-25% ізопропілового спирту на 90-75% води.

Зрозуміло, автомобіль повинен бути ретельно вимитий, елементи для майбутньої роботи знежирені, висушені і звільнені від навісних деталей і вузлів, що заважають процесу, що знаходяться в районі поклейки (якщо це необхідно). Також необхідно підготувати інструмент (різні ракелі, ножі, безворсові серветки, фен) і вже вирізані фрагменти плівки.

Далі розчином ковзання змочується поверхня оброблюваної деталі кузова, частина плівки з боку клейового складу і навіть пальці рук, щоб виключити їх прилипання до оболонки. Плівка фіксується на поверхні і одночасно її натягуючи і прогріваючи, ракелем матеріал розгладжується, видавлюючи таким чином, з-під плівки повітря і воду.

Процедура досить копітка і трудомістка, але перевагою цього методу є можливість коригувальних робіт у процесі, тобто плівку можна зміщувати та поправляти на водній основі. А спиртовий розчин допомагає активізувати клей у місцях, де необхідно фіксувати матеріал.

Який матеріал вибрати для обклеювання авто?
Як наклеїти плівку, загалом, без урахування нюансів, що осягаються з досвідом, визначилися. Також, щоб краще зрозуміти всі особливості, провели порівняльний аналіз обох видів матеріалу. Як бачите, все більш ніж наочно. Отже, якщо ви рішуче налаштовані на збереження лакофарбового покриття, а не просто створення елементів декорації, тоді доведеться йти на відповідні додаткові витрати. Ну а в майбутньому, за можливого продажу автомобіля, подібні вкладення зможуть окупитися високою залишковою вартістю машини, завдяки її презентабельній зовнішності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.