г.Бровары , бульвар Независимости, 30
Звоните +38 098 19 90 150

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop
Звоните +38 098 19 90 150

Перед тим, як відповісти на це питання, потрібно зрозуміти, чим відрізняються дані антигравійні плівки. Спочатку розберемося що таке антигравійна плівка. Це прозора плівка (на основі ПВХ або поліуретану) створена для захисту ЛКП автомобіля. Дрібні ДТП, погодні умови, хімія тощо. більше не страшні для автовласників.
Антигравійна (вінілова) плівка.
Плівка, виготовлена ​​із синтетичного матеріалу на основі ПВХ (полівінілхлорид). Товщина такого матеріалу варіюється від 50 до 200 мікронів. Середній термін експлуатації – 3 роки.
Антигравійна (поліуретанова) плівка.
Це інноваційний матеріал, створений для військових цілей, що згодом став надійним захисником авто. Поліуретанова антигравійна плівка набагато еластичніша за звичайні ПВХ і має регенеративні функції, за рахунок топ коат шару. Топ коат служить не тільки для відновлення, а й відповідає за гідрофобний ефект, захищає від хімії та інших шкідливих впливів.
Що краще захистить поверхню?
1. Надійність.
Вінілова плівка здатна витримати деякі фізичні дії без шкоди для ЛКП, порівняно з не обклеєною поверхнею. Але треба пам’ятати, що ПВХ не має міцності поліуретану, при ударі або високому розтягуванні просто рветься, тоді як поліуретан здатний себе відновити. Вініл захистить хіба що від піску, гілок або неакуратного миття, витримати гравій або камінь, що летить з-під коліс, вона не здатна.
Поліуретан створений для ефективного захисту. Гравій, дрібні ДТП, хімія, природні дії, гілки, миття йому зовсім не страшні. Рівень його еластичності дозволяє обклеїти будь-яку деталь автомобіля набагато простіше ніж ПВХ. Якщо навіть при дрібній ДТП на поверхні плівки залишилися потертості або подряпини, гаряча вода або фен виправлять положення по клацанню пальців.
2. Ультрафіолет.
Поліуретанова плівка повністю пропускає ультрафіолет, від чого ЛКП вигоряє рівномірно і після зняття плівки не відрізняється відтінок. Вінілова плівка, навпаки, затримує УФ промені. Через це, ПВХ плівки не можна залишати на кузові більше 2-3 років, тоді як поліуретан служитиме до 10 років.
3. Зовнішній вигляд.
Вінілова плівка не завжди має бажаний рівень прозорості і часто присутня крокрень, тоді як поліуретан абсолютно прозорий. Вінілова плівка досить швидко починає жовтіти (особливо у літній період) і цей дефект вже не виправити. Поліуретан має топ коат шар, який перешкоджає такого роду спотворенням.
Який висновок можна зробити?
Все досить просто:
— Поліуретан – це невидимий захист ЛКП на максимально тривалий термін. Найкраще використовувати на новому автомобілі, щоб зберегти його базовий зовнішній вигляд.
— ПВХ (вініл) – не несе довгострокового захисту. Здебільшого використовують на окремих частинах авто (н-р фари).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.