г.Бровары , бульвар Независимости, 30
Звоните +38 098 19 90 150

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop

Shopping Cart

Закрыть

Корзина пуста.

Return to shop
Звоните +38 098 19 90 150
плівки Legend

Компанія Bluegrass Protective Films — бренд LEGEND® Paint Protection Films — заснована в 2018 році експертами галузі. Одним із співзасновників виступив Тимофій Герасимов — добре відомий, в тому числі в Росії, PhD-хімік, який віддав багато років галузі, розробці і появі на світ інших відомих американських захисних покриттів. За його словами світовий ринок антигравійного плівок потребував досконалої захисній плівці. Тому Тім з командою інженерів вирішили створити новий унікальний продукт, який буде відповідати всім запитам і вимогам автомобілістів і Детейлер-установників.

Так з’явилася Легенда — LEGEND ® PPF — захисна антигравійна плівка для кузова автомобіля нового покоління.

Бекграунд співзасновника LEGEND® Paint Protection Films Тимофія Герасимова вражає: володар Ступені Магістра в області полімерної хімії і Ступені Доктора в області фотохімії (науки про взаємодію світла і матерії). Крім того, Тимофій добре знайомий з різноманітністю російського клімату, проблемами, які виникали в різних регіонах України і світу при експлуатації інших поліуретанових захисних плівок. Тому при створенні нової антигравійної плівки були враховані всі нюанси. Захисна поліуретанова плівка LEGEND® PPF покликана задовольнити всі очікування американських, українських, європейських і азіатських клієнтів.

Зроблено в США — значить зроблено на совість!

У Сполучених Штатах дуже жорстко захищаються права громадян, тому виробникам недоцільно проводити неякісні продукти. Штаб-квартира LEGEND® Paint Protection Film знаходиться в штаті Індіана. Саме тут і тільки тут на сучасному заводі, що відповідає найвищим вимогам, проводиться захисна антигравійна плівка нового часу.

При виробництві LEGEND® PPF застосовуються технології, які раніше не використовувалися на ринку. Завдяки правильному підбору і поєднання інгредієнтів, ефективним компонентам і рецептурі, що перевірено і підтверджено численними науковими дослідженнями, ми можемо сміливо сказати — плівка LEGEND® PPF володіє кращими характеристиками в своєму класі.

Точний контроль маси / витрати компонентів, сувора перевірка якості на всіх етапах виробництва дозволили домогтися чудової стабільності від однієї партії товару до іншої. І, звичайно, виробництво захисних плівок для автомобілів здійснюється в ідеально чистих приміщеннях з контрольованим мікрокліматом, що гарантує відсутність забруднень і дефектів.

Виробництво антигравійної плівки — багатокроковий процес, на кожному етапі здійснюється не тільки технологічний контроль, але і візуальний. Все для того, щоб виключити можливі вкраплення і будь-які інші дефекти. І обов’язково — перед упаковкою і відвантаженням, пройшовши всі цикли контролю якості, кожен рулон досліджується під відбитим світлом. Ми повинні переконатися, що у ваші руки потраплять тільки якісні захисні плівки LEGEND® PPF, які відповідає вашим вимогам і заявленим нами характеристикам.

Найкращі характеристики плівок LEGEND® PPF — для установників і клієнтів

Поліуретанова захисна плівка для автомобілів LEGEND® PPF готова до експлуатації навіть в найсуворіших умовах. Низькі або високі температури, висока або низька вологість, ультрафіолетове випромінювання, і звичайно, всілякі забруднення, від роз’їдає лак і фарбу пташиного посліду до агресивної хімії — плівка LEGEND® PPF витримує всі випробування експлуатації краще за інших. Все — завдяки унікальному верхньому захисному шару — TOP-coat, над створенням якого працювала вся інженерна команда заводу!

Крім захисних властивостей, поліуретанові плівки LEGEND® PPF мають ефект самовідновлення! Тобто від будь-якого зовнішнього впливу, що неминуче мало призвести до подряпини, антигравійна плівка спочатку прогинається в цьому місці, а потім повертається у вихідне положення. Таким чином подряпина самоліквідується.

Ми абсолютно впевнені в своєму продукті, тому даємо неперевершену гарантію на нашу плівку — від пожовтіння, розтріскування, розшаровування. На LEGEND® PPF Select — 5 років! На LEGEND® PPF Matte — 10 років! На LEGEND® PPF Prime — 12 років гарантії!

Детейлер-установники особливо цінують нашу плівку за легкість в установці. Завдяки особливій еластичності і чудовим гідрофобним властивостям, LEGEND® PPF підійде навіть початківцям майстрам по установці захисних плівок на автомобіль. Плівки LEGEND® PPF дозволять їм навіть помилитися і безболісно їх усунути. Наприклад, при інсталяції плівку можна підняти і почистити, потім знову приклеїти, ніби помилки і не було. Найпоширеніший відгук від установників, який ми щодня слишім- «плівка LEGEND® дійсно дуже проста в установці».

Ми раді, що у нас вийшло дати Детейлер прекрасний продукт для легкої і комфортної установки. А автовласникам — надійний продукт, який протягом мінімум 10 і 12 років буде стояти на сторожі краси і молодості їх автомобіля!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.