Автовініл

ПЛІВКИ З ЕФЕКТАМИ

Плівки з ефектами: основні види, особливості, сфера застосування та використання при зовнішньому та внутрішньому тюнінгу автомобіля.
Тюнінг вініловими плівками надає необмежені можливості для оформлення автомобіля. Різноманітність колірних та фактурних рішень плівок дозволяє зробити кожен автомобіль унікальним та неповторним.
Плівки з ефектами – особливий вид плівок. Малюнок цих оригінальних покриттів імітує текстури різноманітних матеріалів – від металів до шкіри, завдяки чому можна швидко та легко створити власний стиль оформлення автомобіля.
1. Види плівок з ефектами
Кількість варіантів текстурних плівок обчислюється десятками. Для простоти їх можна поділити на кілька основних видів.
CAT EYE 4D
Голографічне покриття з елегантним малюнком, яке можна використовувати для обклеювання кузова, тонування фар та оформлення елементів салону. Характеризується створенням ефекту текстурованої поверхні, тому чудово підходить для розміщення акцентів, а також для досягнення особливих ефектів у зовнішньому тюнінгу автомобіля. Випускається як у класичних (білий, чорний, сірий), так і в інших кольорах.
Алькантара
Один із найпопулярніших сучасних матеріалів для перетяжки салону. Алькантара – найкраща плівка на сьогоднішній день для внутрішнього оформлення авто. Являє собою нетканий матеріал на основі мікрофібри, що зовні дуже нагадує замшу, проте значно перевершує її за довговічністю та експлуатаційними властивостями.
Зносостійка, м’яка, приємна на дотик алькантара представлена ​​у великій різноманітності кольорів, що дозволяє вибрати як індивідуальний колір для перетяжки, так і необхідну комбінацію кількох кольорів.
Плівки з об’ємним малюнком
Велика група голографічних та текстурних плівок, що імітують ефект об’ємного зображення. Використовуються для створення оригінальних футуристичних концептів оформлення автомобілів як для обклеювання кузова, так і для салону.
Плівки із текстурою «під шкіру»
Велика різноманітність плівок із малюнком, що імітує шкіру земноводних. Найбільш популярні покриття під зміїну та крокодилячу шкіру у різних кольорових виконаннях.

Світловідбивні плівки
Особливий вид плівок, що випускається у вигляді стрічок. Світловідбивні (світлоповертальні) стрічки використовуються для маркування задньої та бічних сторін габаритних транспортних засобів. Особливістю такої стрічки є здатність відбивати світло незалежно від кута зору, що підвищує видимість транспортного засобу на дорозі за будь-яких умов та з будь-якої точки.
«Хамелеон»
Один із найбільш ефектних видів плівок, що змінює колір залежно від кута зору. “Хамелеони” зазвичай мають два кольори, що переходять один в одного. Це можуть бути як класичні поєднання (глянсовий фіолетовий із зеленим, синім або золотим), так і незвичайні перламутрові поєднання рожевого, білого та золотого.

2. Характеристики плівок із ефектами
Технічно плівки з ефектами мало чим відрізняються від однотонних вінілових – їх ефекти обумовлені добавками до фарбуючого складу або специфічним малюнком. Тим не менш, їх експлуатаційні характеристики можуть суттєво відрізнятися в залежності від матеріалів, що використовуються при їх виготовленні, а також особливостей використання.
Термін служби плівок для авто коливається від 3 до 7 років і визначається якістю матеріалів, використаних при їх виробництві, умовами поклейки і насамперед експлуатацією автомобіля.
3. Як вибрати плівку з ефектами
Вибір плівки диктується, насамперед, очікуваним кінцевим результатом тюнінгу автомобіля, тому однозначно вирішити, яка плівка для авто краща, можна лише маючи чіткий план оформлення. Крім цього важливо враховувати особливості застосування покриття. Так, алькантара може бути використана тільки для салону автомобіля, тоді як “хамелеони” наносять на автомобіль зовні. Світловідбивну стрічку клеять на зовнішні поверхні автомобіля, а плівки з об’ємним малюнком можуть бути нанесені як на кузов, так і на деталі дошки приладів або інші елементи салону.
Прекрасні результати дає комбінування плівок. Так, візуальний ефект об’ємного малюнка вигідно підкреслюється сусідством із однотонними глянсовими чи матовими покриттями. Виняток становлять «хамелеони» – оригінальність та самобутність такого тюнінгу не потребує додаткових акцентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.