Пленка карбон

ПЛІВКА ПІД КАРБОН – ВИДИ І СПОСІБ ПОКЛІЙКИ.

Стайлінг автомобіля знаходиться на вершині своєї популярності. Кожен прагне проявити свою індивідуальність, бути оригінальним і не таким, як усі. Якщо ви хочете швидко і недорого створити свій неповторний стиль, зробити автомобіль яскравим і незабутнім, то плівка під карбон – це те, що вам потрібно.

 

Плівка під карбон – це вид автомобільних плівок з особливою текстурою, що імітує карбон. В основі таких плівок лежить вінілове рельєфне покриття, що надає автомобілю, що виділяється і презентабельний зовнішній вигляд. В відрізняється від карбонового волокна купити карбон плівку можна за доступною ціною.
Карбон на авто: який вибрати?
На ринку України представлені плівки під карбон декількох видів, а саме 2D, 3D та 4D. Кожен вид має свої відмінні риси. Розглянемо їх у порівняльній таблиці.

2D 3D 4D
Зовнішній вигляд плоский малюнок, що не передає об’ємний візерунок, змінює колір при різних кутах освітлення глибокий текстурний малюнок
Текстура тільки імітація малюнка має рельєфні мікросмужки, які надають тривимірний ефект справжнього карбону в повному обсязі, передає правильний напрямок карбонової текстури.
Поверхня глянсова комбінована, текстура має глянцевий рельєф, має додатковий лаковий шар.
Мікроканали – +/- +
Ширина рулону 1,27/1,52 1,27/1,52 1,52
Всі види карбон плівок використовуються як для зовнішнього, так і внутрішнього дизайну авто. Це може бути обклеювання всього кузова авто або окремих елементів. Про особливості обклеювання плівкою під карбон поговоримо трохи пізніше, а зараз розберемося чому автовласники вибирають карбон плівки.
Характеристики автомобільної плівки карбон

Крім того, що даний тип вінілового покриття вважається одним з найбільш привабливих та ексклюзивних, він має пристойну зносостійкість. Нанесення плівки на авто здатне:
приховати всі існуючі незначні ушкодження;
захистити кузов від дрібних ушкоджень;
забезпечити додаткову «шумоізоляцію» (відсутня ефект заліза, що дзвінить, коли йде дощ).
До інших характеристик слід віднести:
стійкість до температурних перепадів;
протистояння впливу різних атмосферних явищ;
стійкість до УФ-випромінювання;
стійкість до агресивних хімічних речовин;
хороший клейовий шар – клеїться не тільки на метал, а й на пластмасу;
висока еластичність, що виключає утворення заломів під час нанесення плівки на нерівні та опуклі деталі;
легкий демонтаж – зняти її можна без особливих зусиль. Рідна ЛКП кузова не ушкоджується;
тривалий термін експлуатації без втрати властивостей. На цій плівці не утворюються тріщини;
добре піддається як ручному, так і автоматичному миття;
доступна вартість.
Переваги авто плівки під карбон

Позитивні відгуки автовласників про обклеювання автомобільної карбоновою плівкою обумовлені, головним чином, зовнішнім виглядом машини після такого стайлінгу. Широкий асортимент кольорової палітри та текстури, представлений в інтернет-магазині Vissbon, дозволить замовити карбонову плівку за потребами кожного клієнта.

Оптимальна щільність, товщина, хороший коефіцієнт розтяжності, наявність мікроканалів та низька первісна схоплюваність дозволяє легко та рівномірно нанести матеріал на будь-яку поверхню авто.
Недоліки карбон вінілу

До недоліків карбонового покриття, що самоклеїться, можна віднести тільки необхідність дотримання технології поклейки, (якщо ви зібрати це робити самостійно).

Крім того, при відвідуванні автомийки необхідно попереджати про те, що автомобіль обклеєний автовінілом. Великий напір води та неправильно вибраний кут нахилу може сприяти відшарування або пошкодження плівкового покриття. Особливо це стосується стиків.
Технологія поклейки плівки

Вінілову карбонову плівку на авто клеять і сухим (найчастіше), і мокрим способом. Останній має на увазі використання мильного розчину. Розглянемо докладно як обклеїти кузов авто мокрим способом.

Переваги:
Такий спосіб обклеювання дозволяє виключити весь бруд із поверхні.
Спеціальний клейовий шар з мікроканалами дозволяє легко вигнати повітря і воду з-під плівки.
Низька первісна схоплюваність дозволяє своєчасно поправити та підтягнути її на місце.
Важливо! Зверніть увагу на ширину плівкового матеріалу. Ширини 1,27 не завжди достатньо для обклеювання великих капотів (доведеться доклеювати окремим шматком).
Які інструменти потрібні?
Для того щоб нанести карбонове покриття на власне авто, необхідно озброїтися наступними інструментами:
спиртовий розчин для очищення зони, що обклеюється;
пульверизатор із мильним водним розчином;
магнітні фіксатори та маркери;
спеціальний гострий ніж;
ракель та вигонки;
промисловий фен;
бавовняні серветки чи м’яка тканина.
Після підготовки всього необхідного інструменту потрібно:
Провести очищення та знежирити робочу поверхню. Якщо є вади на кузові або інших деталях, їх необхідно загрунтувати.
Виконати нарізку автовініла для тих елементів, які обклеюватимуться.
Покриття додати до робочої поверхні і зафіксувати магнітами або малярною

стрічкою.
Зняти основу та нанести мильний розчин на поверхню матеріалу. Простежте за тим, щоб не залишилося сухих ділянок. Прикласти плівку і за допомогою ракелю розгладити матеріал, видаляючи бульбашки та повітря.
Повторно прогріти феном та розгладити покриття.
Зайві фрагменти після закінчення робіт акуратно обрізати спеціальним ножем.

При обклеюванні важких або вигнутих частин автоплівку потрібно розпускати променями від центру, прогріваючи, натягуючи та приклеюючи її. Пластик і деталі салону автомобіля обклеюються так само, як і весь кузов машини.

Для надійності, щоб плівка не вилізла назовні швами, використовуйте спеціальний клей. Точково проведіть праймером складні ділянки на деталі, що обклеюються. Але після нанесення плівки дайте йому відпочити. Залишіть авто в теплому приміщенні, що провітрюється, де немає прямого сонячного випромінювання. За добу можна їздити. Але не мийте машину протягом 1 тижня. І на подальше: не забувайте попереджати, що на авто нанесено плівку під карбон.

Все. Деталі обклеєні. Тепер можна насолоджуватись новою машиною. Дивлячись на неї не скажеш, що ще кілька годин тому це була проста серійна модель. Зараз це зухвалий, потужний та унікальний автомобіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.