Автовініл

Обклеювання вініловою плівкою.

Обклеювання авто вініловою (ПВХ) плівкою по сьогодні, є одним з найпоширеніших видів тюнінгу.
Навіщо обклеювати автомобіль вінілової плівкою?
По-перше, це дає безмежні можливості експериментів із кольором вашого залізного друга. Є можливість розробити свій унікальний дизайн та виділитись на тлі сірої маси. Також ніхто не скасовував рекламні цілі, брендування авто або створення своїх стікерів. Крім всього іншого, обклеювання вінілової плівкою значно дешевше за фарбування автомобіля.
Термін експлуатації плівок на основі ПВХ залежить від якості самої плівки, але не рекомендується тримати їх на кузові більше 3х років, т.к. клей стає перманентним. Ви просто не зможете зняти залишки плівки в місцях, де вона «запеклася» кузові + не мало ймовірне псування ЛКП.
Оскільки вініл не пропускає ультрафіолет, деякі експерименти з дизайном можуть мати наслідки. Наприклад, часткове обклеювання може призвести до того, що ЛКП на не обклеєних ділянках може вигоріти, в момент зняття плівки буде видно різниця (відтінок) на фарбі.
Важливий момент і питання, що часто задається: «А чи треба міняти тих паспорт після обклеювання?».
Якщо 23 автомобіля залишилися в рідному кольорі (часткове обклеювання), то ні, документи міняти не потрібно. При повному обклеюванні авто в новий колір, так, потрібно робити документи. Але на сьогодні це швидкий та не витратний процес.
Вінілова плівка не особливо вибаглива і не потребує особливого догляду. Єдине, треба попереджати працівників миття, що авто у плівці.
Якісь невеликі деталі авто або предметів інтер’єру, ви можете сміливо обклеїти самостійно. Великі деталі обов’язково клеїти з підворотами, щоб уникнути «відстрілювання» країв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.