Автовініл

Глянцева вінілова плівка

Оклейка автомобіля вінілової плівкою – це досить нове, проте напрямок стайлінгу, що досить швидко розвивається. З кожним днем ​​вінілові плівки для авто стають все більш популярними. З чим пов’язана така різка популярність даного методу? Вінілові плівки для автомобіля відкривають великі можливості!

По-перше, вінілова плівка дозволяє за короткий термін повністю змінити зовнішній вигляд автомобіля. Широка палітра кольорів дає можливість зробити авто практично будь-якого кольору і відтінку, або навіть скомбінувати кілька кольорів. Не маловажним є і те, що, якщо з часом автовласник захоче повернути автомобілю його оригінальний зовнішній вигляд, то для цього потрібно лише видалити з кузова плівку. При цьому лакофарбове покриття авто під плівкою залишиться у бездоганному стані.

По-друге, обклеювання автомобіля вінілової плівкою є послугою, яка застосовується і чисто в практичних цілях. Різні подряпини, відколи, тріщини, а також всілякі інші незначні ушкодження транспортного засобу легко замаскуються вініловою плівкою.

По-третє, вінілова плівка виконує захисну функцію. Обклеювання бампера, капота, даху, ручок та дзеркал дозволить уберегти автомобіль від дрібних подряпин та тріщин. Якщо через якийсь проміжок часу виникне необхідність замінити або просто зняти плівку, то зробити це можна буде без будь-яких проблем.

По-четверте, обклеювання автомобіля вінілової плівкою є доступною та фінансово вигідною послугою. Актуальність звичайного фарбування автомобілів з появою на ринку вінілових плівок швидко падає. Так як фарбування не тільки займає більше часу, а й коштує значно дорожче.

До всіх перерахованих переваг додається ще й висока стійкість до стирання, дії ультрафіолетових променів, тепла та холоду, різних хімікатів та забруднювачів, а також стійкість до дії нейтральних миючих засобів.

Вінілова плівка для автомобілів буває наступних видів:

– матова плівка (ефект матового лаку);
– глянцева плівка;
– Текстурована плівка (карбон 3D – ефект об’єму);
– захисна плівка;
– глянцева плівка.

На сьогоднішній день вінілова глянсова плівка стає все більш популярною. Це пояснюється тим, що за допомогою глянсової плівки можна не тільки вберегти автомобіль від різних механічних пошкоджень, а й повністю змінити стиль авто! Використовувати глянсову плівку можна як завдаючи на окремі частини кузова, так і повністю змінюючи колір авто.

Наша компанія пропонує широкий спектр кольорів та відтінків глянсової плівки для обклеювання Вашого автомобіля.

Імітуючи лакофарбове покриття, глянсова плівка захищає рідне лакофарбове покриття. Високоякісна глянсова плівка повторює всі вигини автомобіля, покриваючи кожну деталь з огляду на всі особливості дизайну. Завдяки цьому, відрізнити автомобіль, обклеєний вінілової глянсовою плівкою, від пофарбованого автомобіля практично неможливо!

Глянсова вінілова плівка – це чудова альтернатива фарбуванню.

Все популярнішим стає застосування глянсової чорної плівки для створення ефекту панорамного даху на автомобілі. Особливо ефектно панорамний дах виглядає на автомобілях світлих кольорів.

Для автовласників, яким немає потреби змінювати зовнішній вигляд свого автомобіля, але які б із задоволенням уберегли його від дрібних пошкоджень у вигляді подряпин, тріщин і т.д., відмінно підійде захисна плівка або так звана антигравійна плівка. Захисна глянсова плівка не змінить вигляд машини і надійно збереже лакофарбове покриття.

Глянсова плівка потрібна тим автолюбителям, які віддають перевагу блиску автомобіля і надійному повсякденному захисту.
Також глянсова вінілова плівка часто застосовується для обклеювання корпоративних авто. У разі плівка виконує роль своєрідного брендового елемента в організацію.

Від того, наскільки ретельно дотримується технологія нанесення даного матеріалу на кузов автомобіля, безпосередньо залежать терміни його експлуатації. Саме тому ми рекомендуємо звернутися до фахівців, які мають відповідний досвід у подібних роботах.

Придбати глянсову вінілову плівку для авто ви можете у нашому інтернет-магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.