Тонувальна плівка

АТЕРМАЛЬНА ПЛІВКА – ВИДИ І СПОСОБИ ПОКЛІЙКИ НА АВТОМОБІЛЬ

Атермальна плівка захищає салон автомобіля від теплового впливу та ультрафіолетових променів. Основна функція даного високотехнологічного продукту у захисті салону від перегріву та вигоряння його елементів. Щоб деталі салону не потьмяніли, не потріскалися і не втратили свій привабливий зовнішній вигляд, фахівці рекомендують замовити атермальну плівку зі 100% захистом від ультрафіолету.

Певний ажіотаж стосовно такого типу плівкових покриттів пояснюється тим, що вони здатні:
Захистити водія та пасажирів від негативного впливу сонця та шкідливого випромінювання;
Зменшити перегрів салону машини у літній сезон;
Забезпечити комфортність пересування в автомобілі;
Значно заощадити витрати палива, за рахунок зниження навантаження на систему клімат-контролю в автомобілі.
Атермальна плівка може наноситися як на лобове скло машини, так і на бічні стекла автомобіля. Варіант повного обклеювання всіх стекол автомобіля дозволяє досягти зниження нагріву панелі приладів, як мінімум на 25 градусів, стабілізувати температуру в салоні авто, виключити ефект впливу сонячних променів на водія та пасажирів.
Які бувають види атермальних плівок?
Сучасний ринок пропонує покупцям вибрати для свого авто саме той вид покриття, який їм найбільше підходить. Залежно від технології виробництва, можна виділити такі види:
Металізовані. У цій системі є додатковий прошарок з металу, який наноситься на полімерний шар за допомогою напилення. Наносити металізацію можна як на зовнішній шар, так і на один із внутрішніх шарів. Виріб досить ефективно відбиває сонячне випромінювання, на рівні 50-60%;
Спатерні. У цих виробах задля досягнення необхідного відтінку наносять спеціальне покриття за допомогою іонного обміну. У результаті воно відрізняється великою зносостійкістю і одна із дорогих варіантів, т.к. відбиває від 85 до 100% інфрачервоного випромінювання;
Спаттерно-металізоване. Цей вид тонування є симбіозом всіх перерахованих вище методів виготовлення.

 

Ці, і багато інших матеріалів для авто можна купити зараз через наш інтернет-магазин. Тут же можна переглянути відгуки, різні фото та ціни всіх матеріалів, які представлені на сайті.
Етапи тонування скла атермальною плівкою
Процес нанесення покриття повинен проводитися в приміщенні, температура якого не повинна бути нижчою за 20 градусів за Цельсієм. Перш ніж приступити до обклеювання тонувальною плівкою, слід підготувати основу. Перше, що потрібно зробити – це ретельно очистити скло, як із зовнішньої так і з внутрішньої сторони. Для цього підійде будь-який засіб, в основі якого є спирт.

Після очищення скла прикладіть плівку зовні скла підкладкою вгору та обріжте зайві шматки. Далі за допомогою фена атермальна плівка має пройти процес теплового формування. Дуже важливо не перегріти плівку, а тим паче скло. Гаряче повітря дуже швидко осушує плівку, тому з внутрішньої сторони її необхідно рясно змочити мильним розчином. Формувати плівку необхідно розтягуючи від центру до країв. Після за допомогою ракелю розгладжуємо складки в нижній та верхній частині покриття. У місцях вигину плівку необхідно знову прогрівати феном, доводячи її до стану еластичності та утворення потрібної форми. Дуже важливо не допустити заломів. Будьте уважні!

Далі приступаємо до фінального етапу – обклеювання скла з внутрішньої сторони. Для цього в салоні необхідно зняти все, що може перешкодити при обклеюванні скла, далі потрібно рясно змочити скло мильним розчином і очистити його. Після цього прикріплене із зовнішнього боку скла відформоване плівкове покриття необхідно обрізати з невеликим запасом по краях, використовуючи спеціальний ніж. Після закінчення цього процесу необхідно відокремити підкладку від плівки. У міру зняття підкладки клейовий шар рясно змочуємо мильним розчином і розміщуємо на склі матеріал, потім його позиціонуємо так як нам необхідно, фіксуємо, і видаляємо зайве повітря і вологу з-під матеріалу за допомогою вигонки. Обрізаємо плівку по краю скла та обробляємо краї. Самостійно зробити це буде досить важко, тому вам потрібний помічник.

Щоб обклеїти плівкою лобове скло потрібно широко відчинити двері і разом із помічником взяти плівку з різних боків і акуратно занести її усередину автомобіля. Центруємо плівку та прикладаємо до скла. Перевірте збіг по всіх кутках! Попередньо змочивши плівку мильним розчином, прикочуємо її за допомогою ракелю, виганяючи воду та повітря від центру до країв. У важкодоступних місцях краще використовувати спеціальний інструмент ракель – бульдозер (ракель з довгою ручкою). За наявності заломів оберніть ракель звичайною серветкою і не боячись пропрасувати покриття, злегка натискаючи на нього.

Слід зазначити, що повне висихання відбувається через три-десять днів. Все залежатиме від впливу зовнішніх умов під час експлуатації автомобіля. Протягом цього періоду краще не опускати шибки і не мити авто.

Як бачите, тоНирування скла – це трудомісткий і досить складний процес. При неправильному використанні тонувальна плівка може зіпсуватися. З урахуванням того, що атермальна плівка матеріал досить дорогий, краще звертатися до досвідчених фахівців, які швидко та якісно проведуть обклеювання стекол вашого автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.