Антігравійна плівка

АНТИГРАВІЙНА ПЛІВКА ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ. ЯКА КРАЩЕ?

Гравій і пісок, що летить з-під коліс машин, колючі гілки чагарників і хімічне покриття на дорогах. Все це часто стає причиною подряпин на бамперах, сколів на фарах і дрібних пошкоджень поверхні кузова вашого авто. Погодьтеся, це перелік далеко не найприємніших речей. Чи існує спосіб раз і назавжди забути про подібні неприємності?

Оклейте автомобіль спеціальною плівкою

Найкращий варіант вирішення проблем одним махом – це антигравійні плівки. Що це таке? Антигравійне покриття – це захисна плівка, яка зберігає машину від перерахованих вище факторів і продовжує термін служби більшості зовнішніх елементів автомобіля. Тонкий, але міцний шар еластичного захисту може бути нанесений на будь-яку частину машини. Наприклад:
– на бампер;
– на крила;
– На фари;
– на капот автомобіля;
– на дверні ручки;
– на корпуси дзеркал;
– на пороги та інші подібні деталі.

 

Чому саме “антигравійка”? Тому що це найкращий спосіб зберегти початковий вигляд транспортного засобу, що підтверджують численні позитивні відгуки автомобілістів. Приємний аспект – нанесення повністю прозорої плівки ніяк не позначиться на зовнішньому вигляді машини. При цьому антигравійне покриття дозволить надійно уберегти лакофарбове покриття автомобіля від згубного впливу хімічних речовин.

Принцип роботи антигравійної плівки є простим. Її завдання – рівномірний розподіл механічної енергії великою площею. Говорячи простою мовою, сила удару від каменя, що потрапив у капот вашої машини, розсіється по всій поверхні захисної плівки. Це убезпечить автомобіль від втрати і інцидент залишиться просто непоміченим. У той же час відсутність антигравійного захисту було б чревате подряпиною або навіть вм’ятиною на капоті.

Додатковий плюс на користь антигравійної плівки – термін служби. Встановивши покриття один раз, вам більше не доведеться його змінювати. Термін експлуатації “антигравійки” дорівнює терміну експлуатації самого автомобіля. При цьому, у разі необхідності, можна безпроблемно зняти плівку без будь-якого видимого сліду на самій машині.

Види антигравійних плівок. Яке покриття варто вибрати?

Антигравійне покриття прийнято ділити на два основні види. А саме:
1. Поліуретанова захисна плівка;
2. Плівка поліхлорвінілова (або, як прийнято називати її в побуті, просто вінілова).

Хоча мета застосування у двох плівок і загальна, деякі властивості кожного із захисних матеріалів все ж таки відрізняються. Відчутно це у процесі експлуатації, а й безпосередньо під час монтажу. Поліуретан демонструє більш високу міцність та більш високий ступінь еластичності порівняно з поліхлорвінілом. Вінілова плівка має кращі захисні властивості, але при цьому вона складніша в монтажі.

Яку мету ви ставите під час монтажу? Якщо у пріоритеті стоїть економія власних коштів – зупиніться на вінілі. Поліхлорвінілова плівка мінімально впорається з поставленими завданнями і при цьому заощадить гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.